Erkek Fatmalık?

Berbat bir duygu yıllarca alışılmış, insanın kendisini kontrol edemeden yaptığı bir çeşit rahatsızlıktır. Sorun dış görünüş kaş bıyık değildir. Sorun karakter ve davranışlar bunun nasıl geçeceği, nasıl düzeleceği hakkında hiçbir fikrim yok. Sıkıntı fazla kilolarımdan dolayı içe kapanma durumu olabilir mi? Çok fazla da kilolu değilim.
Öz güvensizlik olabilir mi?
Nasıl normal olabilirim 🙏Nasıl geçer?
Fikri olan herkesin kırıcı olmadan yorum yapmasını istiyorum.

0|1
6|9

En İyi Kız Görüşü

• Kendine baktığın ve gerçekten nir erkek tarafından yakın ilgi gördüğünde o zincirlerini kıracaksın.
    Şu an, kendi içinde yaşattığın bir baskı var.
    Sana göre kesin narin kızlar çok itici ve onlar gibi olmak yerine halinden gayet memnunsundur.
    Bu düşünceden arın.
    Saçlarında ve kıyafetlerinde değişiklik yap.
    Takı takma alışkanlığı edin.
    Zamanla normal dediğin şeye dönüşeceksin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Erkek fatma gibi hissediyorsan öyle kabullen kendini değişimlere girme girdikçe değişen şeyler sen olmaktan çıkacaktır. Kendin kendini nasıl hissediyorsan ve mutlu isen öyle olmalısın toplumda senin nasıl olmanı istemeleri problem değil mesele senin dışarıdan görünen değil içerden kendine bakış açın.

0|0
    0|0
  • Kendin ol her kız kendince güzeldir..

1|0
    0|0
  • bak konuşmanı dğeiştir , fazla kaba olma narin dur , bide yolda yürürken kıvırtmayı ögren gel yardımcı olacam ben sana :) :D

0|0
    0|0
  • Gcmez

0|0
    0|0
  • Profesyonel destek al. Burada kafanı bulandırma.

0|0
    0|0
  • Vok tskma kafana

0|0
    0|0
  • Bence hayatına birini al ve aşkı yaşa herşey yoluna girer

0|0
    0|0
  • öz güveni yüksek olana denir

0|0
    0|0
  • kendini kilolu ve kaba olarak mı görüyorsun?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ozguvensizlik canim. Kullandigin tabir senin karakterin sen O'sun yani. Kendini kabul et. Ben seviyorum öyle insanlari.

0|0
    0|0
  • Zarif bayanların olduğu ortamda yaşarsan zamanla bu durum düzelir bence

0|0
    0|0
  • Kadınsı giyiniyormusun oje falan sürüyormusun mesela

0|0
    0|0
  • Özgüvensizlik :D

0|0
    0|0
  • bence cok rahat 😂 da kimse yanina yaklasamiyor o ayri mesela herkesin sevgilisi var bence bizi seven bile yoktur😂😂

0|0
    0|0
Yükleniyor...