Kis saati uygulamasinin kaldirilmasindan memnun musunuz?

sozlukte her gun herkes kufur ediyor zifiri karanlikta evden cikiyoruz diye. ben o kadar erken uyanmadigim icin o kadar etkilemiyor beni ama siz memnun musunuz bu durumdan?

Güncellemeler:
neden memnun olmadiginiz bir kurala uymayip isyan etmeyi, bas kaldirmayi denemiyorsunuz? ulkenin buyuk cogunlugu memnun degil ve koyun gibi ne deniliyorsa onu yapiyoruz. neden bu kadar aciz oldunuz lan?

https://m.youtube.com/watch?v=-H-lettb0zc

0|0
86

En İyi Kız Görüşü

• Ben çok zararını görüyorum şahsen. Sabahın ilk ışıklarında kalkmam gerekiyor ama 1 saat geç kalkıyorum. Havayı karanlık görünce tekrar uyuyorum kalksam bile

0|0
    0|0
    • ben anlamiyorum bu insanlari, pek memnun olan yok ama uyuyorlar kurala. neden ses cikarmiyolar acaba, biraz isyan duygusu olur insanda ya. istemedigin bisey oluyor mk?

• Öyle maalesef

• pazardaki roportaj geldi aklima.

En İyi Erkek Görüşü

• Memnun değilim saçmalık dünyaya 1 saat daha uzaklaştık, ne yaptığım saat ne kalktığım saat belli uyku düzenimi kaçırdılar resmen. Maç izleyemez oldum.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

Erkekler Ne Diyor 5

• Aynen sevmedim ya... Ama yazın ne olacak merak ettim. Hava yine 21:00 gibi kararmaya, sabah 05:00 gibi aydınlanmayacak başlayacak mı? Böyleydi çünkü önceden. Yazın bu sistem aynıysa iyi. Kışın dayanacağız artık.

0|0
    0|0
  • ben memnunum çok erken kalkmıyorum zaten birde akşam zaten kış yüzünden erken kararıyo bide 1 saat daha erken kararacaktı kötü yani öbür türlü

0|0
    0|0
  • Degilim

0|0
    0|0
  • yok lan telefon otomatik ağ ayarlı ama 1 saat geç gösteriyor düzeltmiyo kendini note 3 bide ya

0|0
    0|0
  • Yine değişecektir eminim

0|0
    0|0
Yükleniyor...