Kis saati uygulamasinin kaldirilmasindan memnun musunuz?

sozlukte her gun herkes kufur ediyor zifiri karanlikta evden cikiyoruz diye. ben o kadar erken uyanmadigim icin o kadar etkilemiyor beni ama siz memnun musunuz bu durumdan?

Güncellemeler:
10gün neden memnun olmadiginiz bir kurala uymayip isyan etmeyi, bas kaldirmayi denemiyorsunuz? ulkenin buyuk cogunlugu memnun degil ve koyun gibi ne deniliyorsa onu yapiyoruz. neden bu kadar aciz oldunuz lan?

https://m.youtube.com/watch?v=-H-lettb0zc

0|0
8|6

Kızlar Ne Diyor 8

• Ben çok zararını görüyorum şahsen. Sabahın ilk ışıklarında kalkmam gerekiyor ama 1 saat geç kalkıyorum. Havayı karanlık görünce tekrar uyuyorum kalksam bile

0|0
    0|0
    • 10gün

ben anlamiyorum bu insanlari, pek memnun olan yok ama uyuyorlar kurala. neden ses cikarmiyolar acaba, biraz isyan duygusu olur insanda ya. istemedigin bisey oluyor mk?

• 10gün

Öyle maalesef

• 10gün

pazardaki roportaj geldi aklima.

• Ben degilim sabah olmuyor

0|0
    0|0
  • İyi iyi kalksin yazın daha güzel olacak

0|0
    0|0
  • Memnun değilimm..

0|0
    0|0
  • Değilim, karanlıkta okula staja gidiyorum yataktan kalkmak ıstemiyorum valla

0|0
    0|0
  • gayet güzel.

0|0
    0|0
  • Değilim :/

0|0
    0|0
  • Memnunum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Aynen sevmedim ya... Ama yazın ne olacak merak ettim. Hava yine 21:00 gibi kararmaya, sabah 05:00 gibi aydınlanmayacak başlayacak mı? Böyleydi çünkü önceden. Yazın bu sistem aynıysa iyi. Kışın dayanacağız artık.

0|0
    0|0
  • ben memnunum çok erken kalkmıyorum zaten birde akşam zaten kış yüzünden erken kararıyo bide 1 saat daha erken kararacaktı kötü yani öbür türlü

0|0
    0|0
  • Memnun değilim saçmalık dünyaya 1 saat daha uzaklaştık, ne yaptığım saat ne kalktığım saat belli uyku düzenimi kaçırdılar resmen. Maç izleyemez oldum.

0|1
    0|0
  • Degilim

0|0
    0|0
  • yok lan telefon otomatik ağ ayarlı ama 1 saat geç gösteriyor düzeltmiyo kendini note 3 bide ya

0|0
    0|0
  • Yine değişecektir eminim

0|0
    0|0
Yükleniyor...