Arkadaslar annemle ilgili ne yapacağını şaşırdım 😢 ?

Günaydınlar
SMMM yanında çalışıyorum en son 1500 maaş aldım.8 aydır buradayım. Buradan once 14 ay bir şirkette çalıştım. ilk 1 yıl 1150 aldım. son 2 ay 1500 oldu ama hastane derken hic tam alamadım 2 ayda 1300-1400 aldim o dönemler hep 300 verdim. ne zamanki maaşım bir tik yükseldi son 8 -10 aydır 400 lira veriyorum.300-400 de kendim harciyorum. kalanı bankada kaliyor.. dun cenaze CMT bir dede vefat etti. o gün gitti dun börek falan yapıp götürmüş. eve geldim saat 7 de o yağmurda. yorgunluktan oluyorum. eve geldiğinde lavabonun içinde 2-3 tabak gördü diye edemediğini bırakmadı bana. gittiği evdeki kız ay gıpta ediyorum da şöyle de boyle de. ya dedim Allah rzadi ici. Kiz evde boynunda koltunda altin kolyesi kunyesi var sefa icnde zengin bir aileler 5 lira kazanmisligi yok omru evde gecms. tek o kız degil sürekli başkalarını ovuyor bana. ama bunu sürekli yapıyor. ben açığım. annem kapalı kapan kapan kapan diye basımın etini yiyor ya diyorum istemiyorum zorlama. anlamıyor. ben o parayı sırf annem biraz rahat etsin diye veriyorum. bir yere gittiginde cebinde parasi olsun. hosuna gttgi biseyi alsin diye veriyorum. tamam çok değil ama benim butcem de o yani ben napayim 😢 bende kizdm dedim yeter sürekli başkalarını övüp duruyorsun git o senin kizin olsun. ben senin kizin değilim maddi manevi hicbir şey bekleme dedim bağırdım akşam. sonrada sinirinden ağladım uyudum. ya ben daha kendime bile hic kurban kesmedim. kocaman bir kumbara aldım demirden her gün 3-5 elime ne geçerse atıyorum. eylüle kadar biriksin eksik kalanı da bankadaki paramdan cekerim anneme kurban keseyim diye niyetlendim. bide sabah kalkmış yumurta hasliyim ki istiyo musun diye soruyor dedim istemiyorum. vermicem bu ay kararliyim içim el vermiyor ama ole. ben her ayin 2-3-4 ünde patron maaşı vermese bile bankadaki paradan çekip zarfa koyup veriyorum buyur anne diye... ama bu ay ole yapmicam direk vermicem kendi istesin çok merak ediyorum vermeyince ne yapacak. sizce ben ne yapmalıyım var mi benim gbi olan. 😢?

0|0

Erkekler Ne Diyor 5

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...