Ehliyet alma hakkında bilgisi olanlar?

Direksiyon sınavını kazandım dosyamı alıcam ondan sonraki aşamalar neler? Nereye ne kadar para yatırıcam? Birde trafiğe giderken sağlık raporu felan götürmem lazım mı?

0|0
2|4

Kızlar Ne Diyor 2

• emniyetten randevu alıyorsun web sitesinden. o dosyanın içinde gerekli evraklar vardır zaten. fotoğraf sürücü sağlık raporu sınav sonucu kan grubu kağıdı vs. halk bankasına atmden ehliyet harcı yatırıyorsun. dekontunu dosyana ekliyorsun. pasaport gibi resmi belgen yoksa parmak izi alınıyor birde kart parası var onuda sanırım emniyette ödeniyor evrak işlemlerin bitince 1 haftada ehliyetin çıkmış oluyor. tekrar emniyete gidiyorsun. imzanı atıp kartını alıyorsun hayırlı olsun şimdiden :)

0|1
    0|0
    • 11gün

teşekkür ederim ilginiz için :)

• içeri verdiğin belgelerin 6 aylık süresi dolmamış olacak.
    senin bulunduğun ilçeye bağlı trafik şubeye gideceksin
    öncesinde ziraata bir miktar para yatıyo ne kadar bilmiyorum
    bir de içeride işlem yaparken alıyorlar

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• ziraat bankasina gideceksin daha oncesinde treafik subeye yafa bir emniyete git kac para yatirman gerekiyorsa not et anlasmali bankaya ya da vergi dairesine gideceksin makbuzlari alacaksin suruculer odasina gidip dosya alacaksin 2 tl evraklarini o dosyaya koyup randevu alacaksin internetten randevu gunun gelince once parmak izin alinacak evraklarin tamsa vereceksin ankaraya gidecek onaylarlarsa ehliyet olacak yoruldum ak eug ver haci

0|1
    0|0
    • 11gün

Tamam hacı sana eig verecem 😁 sürücü kursuna ilk kayıt olurken verdiğimiz evrakları götürecem demi emniyete giderken bidaha sağlık raporuna felan gerek yok demi 😁

• 11gün

gerk yok birde suna bak saglik raporunda a1 a2 b yazan yerde uygunmu yaziyor yoksa e c c1 c2 d f h alabilirmi yaziyor lanet olasica doktor bana 2 ciyi yazmis yeniden rapor almak zorunda kaldim b a2 aloyorsan 1 ciyi almasi uygun gorulmustur yazar ona bir bak

• 11gün

Tamam eyvallah bra

• İstanbul'da oturuyorsan emniyetin sitesine gidip randevu alman gerekiyor. Ondan sonra vergi dairesine gidip para vereceksin, emniyete gidip dosyanı ve vergi dairesinden aldığın dekontu vereceksin. Yaklaşık 600 lira vereceksin

0|1
    0|0
  • İnternetten randevu alıyorsun, gidiyorsun ve paranı yatırıyorsun en yakın ziraat bankasından, makbuzu teslim ediyorsun ve bir kaç gün sonra dönüp kimliğini teslim alıyorsun

0|0
    0|0
  • internetten randevu aldın mı gerisi kolay

0|0
    0|0
Yükleniyor...