Çok morelim bozuk çok?

İş yerinde sıkıntılar var daha başlayali 1 ay olacak baştan herşey güzeldi şimdi gitmek bile gelmiyor içimden zaman geçmiyor eve geliyorum aklımdan çıkmıyor nasıl motive olabilirim?

0|0
3|17

Erkekler Ne Diyor 17

• hangi işletmeye girersen gir ilk 6 ay boyunca insanların seni tanıması ve olduğun gibi kabullenmesi için bu tip sorunlar yasarsin sonra herşey kendini rahatlığa bırakır emin ol ilk 6 boyunca sorun yaşamak istemiyorsan eğer kimseyle fazla muhattap olma ve herkesle. arana mesafe köy ki sana gelip lakayit davranmasinlar

1|0
    0|0
  • İstediğin bir iş ise biraz katlan bakalım, ama yapıcı olmaya çalış ve de kendini öyle herkese anlatma. İlerde koz olarak kullanacaklardır sana karşı emin olabilirsin..

1|0
    0|0
  • ayril baska is bak bosuna zaman kaybi

1|0
    0|0
  • işi benimsemeye çalış kimseyi takma insanlari umursama gecer ayrica el işi böyledir sirf o D. G. Cocuklariyla ugrasmaak icin kndi dukkanimi aciyorum 1 ocakta allaha şükur edelim cumleten isyan edecek bir olay yok

1|0
    0|0
  • İçin rahat değilse başka iş bulana kadar sabret

1|1
    0|0
  • Ohoo bir ayda biyle olduysan istifa et hemen :D

1|0
    0|0
  • Sivil hayatta olsamda en ağır işte çalışsam hayatın değerini bil asker ve mahkum olmadan bilinmiyor malesef

1|0
    0|0
  • Müdürün ile konuş

1|0
    0|0
  • İşinimi begenmiyosun , işindeki çevrenimi

1|0
    0|0
    • 5gün

Çevreyi

• 5gün

Bu biraz şeye bakıyo , eğer kendi mesleğini yapıyosan başka iş imkanları ara , oraya mahkum gibiysen biraz zorluk cekiceksin

• Bende ilk zamanlar öyleydim aklından çıkarma işi zamanla olur daha 1 ay olmuş işten çıkınca şalteri indir kafadan rahat ol asıl işin mutlu olmak ve hobbylerinle eğlenmek arkadaşlarınla vakit geçirmek kolay gelsin iş arkadaşlarına güvenme 😂

1|0
    0|0
  • dünyanın düzeni bu hep bir sıkıntı yapacak bisey yok

1|0
    0|0
  • zamanla morelin düzelecektir sabırlı olmanı tavsiye ederim her zaman morel motivasyonunu yüksek tutmaya bak :)

0|0
    0|0
  • Ne oldu o kadar is yerinde

0|0
    0|0
  • sorunlar çözüm yolu bul olmuyor ise başka bir iş bul

0|0
    0|0
  • kafaya takma

0|0
    0|0
  • ne isinde calisiyorsun

0|0
    0|0
  • maaşı düşün

1|0
    0|0
    • 5gün

Tek tesellim o 😀

• 5gün

Gitcem tabiki

• 5gün

kaçta iş başı saat 8

Kızlar Ne Diyor 3

• senin daha 1 ay ben 4 senedir ayni şeyi çekiyorum çalışmak çok sıkıcı ama her yer ayni yani yapicak bisi yok sen kendi isine bak kimseyle muhattap olma

1|0
    0|0
  • Sorunların halledebilecek bir şeyse onları çözmeye çalış yoksa kafanı kurtlar kemirir

1|0
    0|0
  • isini sevmeye calıs

1|0
    0|0
Yükleniyor...