Toplu taşımalarda osuruk ortaminda bulundunuzmu?

ya bugün metrobuste akşam dönüşte yer bulmuşum (ist. yaşayanlar bilir ) keyfim yerinde yanımda ki dayı sessizce osturdu ama öyle böyle kokmuyor ya dönüp dayı ne yedin ceset mi yoksa kokmus çorap mi yedin ne yaptın demek istedim ama diyemedim ya yerimden de kalkamiyorum kalksam o yol çekilir mi ayakta metrobuste boş yer altın gibi ya bütün gözler üstünde olur kalksada otursak diye öyle tabi kalkmadim kokunun geçmesini bekledim oylece rahat 3 dakka koktu sonrada tabi beyin uyusmasi falan ama iyi bir yanı vardı o tarafta ayakta duranlar komple kaçtılar rahatladık ya kalabalık dağıldı dayinin sayesinde eyvallah osuran dayı 3 dakka kokunu çektim ama kalabaligi dagittin burdan teşekkür ederim sana dayı gibi dayı
Toplu taşımalarda osuruk ortaminda bulundunuzmu?

Güncellemeler:
9gün Aha dayiya sor 😴😴

0|0
11|10

En İyi Kız Görüşü

• benim gibi olaylara iyi tarafından bakmaya çalışan bir poliana daha😄

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 10

• Igrenc, öyle bişey olursa gerekirse yerimden kalkarım ayakta daha ferah bir sekilde giderim 😬 kokuya tahammülüm hiç yok 😂😂

1|1
    0|0
  • Bulmuşumdan sonrasını okuyamadım... Akşamları metrobüste yer bulmak mı? Ne kadar şanslısın😂

0|1
    0|0
  • Olaya nerden baktığında onemli tabi

0|1
    0|0
  • Kahkaha attımya güldürdün 😀😀😀

0|1
    0|0
  • Hayır hiç

0|1
    0|0
  • haha iyidi bu 😂😂

0|1
    0|0
  • gece gece güldürdün kardeş 😂😂

0|1
    0|0
  • 😀😀😀 ne yaşıyorsun sen ya

0|1
    0|0
  • Gece gece güldürdün😅😅

0|1
    0|0
  • koptum gece gece 😂

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Metrobüste oturma şerefine nail olmuş İstanbul'lu memleketlilerimize özel anketimiz var, ilgilenmek isterseniz dönüş sağlayın.. Finalde bu şanslı insanların söyledikleri rakamlarla piyango oynayacağız, kazanırsak bir daha metrobüse binmeyeceğiz..

0|1
    0|0
  • çok iyi bilirim az metrobüse binmedim neler neler ulan bir de tutunmayıp sağa sola uçanlar leş gibi kokanlar felan hiç hoş değil tam eziyet hele bir de bazıları yoğunluktan oturanın koluna dayıyor

0|1
    0|0
  • Tuzla piyade okulunun oradan geçerken sanayiden gelen kokuyu biri pırtladı zannedip herkes birbirine bakıyor :))

0|1
    0|0
  • İyyyy pis yaratiklar

0|1
    0|0
  • Bir kere minibüste adamın biri sesli osurdu zarttt diye herkes adama bakıyo. Ne bagıyoğuz amuğa goyim hiç osumadınızmı la dedi herkes gülmeye başladı :D

0|1
    0|0
  • Ulann yaa :D :D

0|1
    0|0
  • Hiç metrobüse binmedim bro o kadar kalabalık toplu taşıtlardada bulunmadım hep boş beklerim 😜

0|1
    0|0
  • Lan millet ne sanslı ak

0|1
    0|0
  • sabahları sarımsak kokısuda cvar

0|1
    0|0
Yükleniyor...