Bu saçmaliktan nasil kurtula bilirim? Cok sacma?

Mesela bir yerde canim pizza cekiyor girip nasil isteyecegimi nasil diyecegimi bilmiyorum daha dogrusu cekiniyorum
ya da burger kinge girdigimde aklim karisiyor ne alacagimi bilmiyorum bana gulunur diye korkuyorum cok insan olunan yere girmiyorum cok cekiniyorum cok utaniyorum herkes bana bakacak degisik dusunecek diye
Mesela kasada erkek oldumu ya da boyle konusmam gereken yerlerde erkek oldugu zaman giremiyorum cekiniyorum utaniyorum cok ozguvensizim bu konuda...
Ped bile alamiyorum kardesimi yolluyorum siz dusunun... Ne yapacagim nasil yenecegim bu korkumu? :(

0|0
3|7

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 7

• Beynini acilen kullanman gerek.
    Biraz rahat ol. Herkes gibi ol. Gir sıraya ve sıra sana gelene kadar ekranlarda veya görsellerde ne varsa belirle ve adını okuyamıyorsan bile işaret ettip ne istediğini söyle. Ebatını belirle ve ödemeni yap geç.
    Bunu 1 kere yaptığında tamamen çözmüş olursun. Ya da bir arkadaşınla gidip bunu yenebilirsin.

0|0
    0|0
  • hata yapınca özür dilersin, kasten yapmıyorsun ya hata adı üstünde. çoğu çalışan insan kendine kibar yaklaşan insanlara iyi davranır, terslemezler. terslese ne olacak ki? kendine değer ver

0|0
    0|0
    • 3gün

pof :( sagol

• 3gün

sen de sağ ol. yapması zor gelir biliyorum ama denedikçe aşacaksın bunları. yani kendine bir şey olmadığını kendin kanıtlaman gerek :)

• bendede küçükken oluyodu düşünmeden dal ve söyle düzeliyosun giderek

0|0
    0|0
    • 3gün

Cogu kez yaptim bunu biluyormusun bir iki hafta ise yaradi sonra yine ayniya dondum yani boyle inip cikiyorum bu durumda bir ozguvenli hissediyorum bir ozguvensiz

• 3gün

Zaten beni buyumus olarak kabul etmiyorlar

• 3gün

Bana mesaj yoluyla ulaşırsan sevinirim

• Sosyal fobi var sende ; bildiğim kadarıyla tedavisi var , ama bir psikiyatr ile falan görüşmen lazım

0|0
    0|0
  • Hiç bilmiyorsan arkadaşlarınla hareket et kalabalık git öyle ortamlara zamanla alışırsın ve bir bakmışsın herşeyi kendin karar verip kendine güvenir olmus olursun

0|0
    0|0
    • 3gün

arkadaslarimla cok gidiyorum da yanliz oldugum zamanlar birsey yapamoyrum

• 3gün

Onu atlatla mısın biran ever işte nap et (Tiyatroya) gidebilirsin benim yaptıım uğraştığım bir meslek

• Bu birazda seninn kendinle olan kavgan yenilme kazan

0|0
    0|0
    • 3gün

iste nasil yapacagim :/

• 3gün

😂 yaptim ya ama hep gulduler bana ya da degisik degisik baktilar

• 3gün

Desinler boş ver sen kendi bildiğinle git karşı cinsin elini tutmaya hala korkuyorum eskiden gözlerine bakmaya suratına bakmaya utanan ben şimdi karşı cinsin suratina lahmacun bile bantlayabilirim 😂😂😂

• kafesteki kus gibi mi buyuttuler seni

0|0
    0|0
    • 3gün

sayilir :(

• 3gün

bence boyle iyisin.. boyle kal..

Kızlar Ne Diyor 3

• onlarda senin gibi bir insan. yanlışta söyleyebilirsin bunda hiçbir şey yok. isterse gülsünler, hayatında bir daha görmeyeceğin insanların ne diyeceğini bu kadar dert etmen mantıksız. ki o insanları sürekli görsen bile yine mantıksız. isteyen istediğini söylesin, istersen her cümleyi birbirine karıştır, isterse deli gibi gülsünler karşında. takmayacaksın. kime ne.

0|0
    0|0
  • bendede vardi geciyor Şu an 22 yasindayim 20yasimda gecmisti

0|0
    0|0
    • 2gün

bende Şu an 22 yasindayim :/

• Ozguvensizsin psikiyatriste git

0|0
    0|0
    • 3gün

piskiyatriste gitmem kendilerinin ruh halleri bozuk zateb