Üniversitedeki sınıfım çok dar görüşlü hiçbir şekilde başka düşünceye tahammülleri yok?

öyle bir sınıftayım ki herkes mi aynı düşünür bilerek toplanmışlar gibi ben onlardan çok farklı düşünüyorum (dogru düşünüyorum degil ) muhafazakarlar onlar yaptıgım her hareketi sosyal medyada paylaştığım her cümleyi didikliyorlar benliğimden uzaklaşacam diye çok korkuyorum sizce ne yapmalıyım

0|0
2|10

Erkekler Ne Diyor 10

• bizim de öyleydi ben biber gazı götürdüm yine olay oldu sıktım sınıftan çıktım kapının önünede engel koydum sonra okuldan atıldım falan

1|0
    0|0
    • 7gün

Sizin sınıf Nasıl düşünüyordu bizimkisi gibi din üzerinden mi

• 7gün

En iyisini yapmışsın 😂Peki aranızdaki sorun neydi özel değilse

• 7gün

burdan yazamam üzgünüm mesaj atarsanız detaylı yazım

• Sen onlardan çok farklı ( doğru olmayabilir ) düşünüyorsun. Ee insanlara ne diye dar kafalı diyorsun o zaman kendinden şüpheliysen

0|0
    0|0
    • 7gün

Bak arkadasım ben haklıyım demiyorum anladın mı çünkü bende yanılıyor olabilirim ama şu an düşündüklerim bana göre dogru ilerde ne olacağını bilemem ben düşüncelerimin kölesi değilim sadece düşüncelerime saygı istiyorum benim yaptıgım gibi

• köprüyü geçene del ayıya dayı de

0|0
    0|0
  • allah allah nasıl bir yermiş burası. zor işin ne diyim. yobazların içine düşmüşsün.

0|0
    0|0
  • hangi üni

0|0
    0|0
  • seni çekemiyorlar, senin gibi olmak istiyorlar ama olamıyolar, r zavallılar

0|0
    0|0
    • 7gün

Sence o kadar insan arasında tek başıma Nasıl mücadele verecem düşüncelerimi Nasıl bastıracam

• 6gün

mücadele etme kendi hallerine bırak, kendi pisliklerinde boğulsunlar, salla ciddiye alma

• bırak özensinler sana :) eğer seni özenirlerse asla senden iyi olamazlar :)

0|0
    0|0
    • 7gün

Bana tahammülleri yok bana mı özenecekler

• 7gün

Fiziksel anlamda degil sorun düşünce bağlamında ben daha çok özgürlükçü eşitçi sorgulayan bir yapıya sahibim onlar ise herşeye dini sokuyorlar

• 7gün

hey anlıyorum seni :) inan bana durum dediğim gibi fazla takılma

• demekki cahal hepsi

0|0
    0|0
  • Benliğin sosyal medya mı olmuş 😂☺️

0|0
    0|0
    • 7gün

Benliğim degil sınıftada kendimi ifade ediyorum ama onlar bana sosyal medyadan laf çakıyorlar

• 7gün

İfadesiz kalmak da bir ifade şekli kulak asma 😂☺️

• sakın kendini bozma diren dicem o zaman da arkadas edinemezsin her iki durum da kötü bilmiyorum ne yapılabilir çok şanssızmışsın sende :/

0|0
    0|0
    • 7gün

Onlar gibi davranamam ozaman kendimi kandırmış olurum. konuşmuyorumda laf çarpıtıyorlar

• 7gün

geçmiş olsun o onların mallıkları yani ne diyim

• 7gün

Sagol yinede

Kızlar Ne Diyor 2

• Sana zıt olan insanlarla arkadaş olabilirsin hemde çok iyi arkadaş olabilirsin ama sabit fikirli değillerse, değilseniz. Ama anladığım kadarıyla onlar çok sabit görüşlü o yüzden diğer bölümlerden arkadaş edinebilirsen çok iyi olur senin için.

0|0
    0|0
    • 7gün

Zıt görüşlü arkadaşlarım var iyide anlaşıyorum ev arkadaşlarım mesela ama sınıftakiler öyle degil

• 7gün

Evet, dediğim gibi dar görüşlü olmak ve zıt görüşlere sahip olmak bambaşka şeyler. Sinifindakilerde maalesef dar görüşlü grubuna giriyormuş.

• Herkes kötü bir sen mi iyisin !!!

0|0
    1|0
    • 7gün

Ben dogru düşünmüyor olabilirim ama kimseyi bireysel olarak yargılamıyorum. Herkes istediği gibi düşünebilir karşısındakinin özgürlügünü kısıtlamaksızın. Yıkarsa belirttim dogru düşünüyorum degil

Yükleniyor...