Bir siyasi parti başkanı olsam ve iktidarım boyunca biranın bedava olacağını söylesem bana oy verir misiniz?

Oy istiyom oy. Bana verin oy ben verecek size bira.

• Bira Severler Partisi
    33% (2)65% (11)57% (13)Oy Ver
  • AKP
    0% (0)12% (2)9% (2)Oy Ver
  • CHP
    0% (0)12% (2)9% (2)Oy Ver
  • MHP
    17% (1)6% (1)9% (2)Oy Ver
  • Diğerleri
    50% (3)5% (1)16% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|8

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 8

• Hiçbir iktidardan hiçbir şey istemiyoruz biz. Hakkımızın emeğimizin sömürülmesine karşıyız. Fabrika çıkış fiyatı bir lira bile bulmayan bir ürünün bu kadar yüksek vergilendirilmesine karşıyız. Geçen gün, Norveç'li müşterim "bizim orada rakı daha ucuz" dedi. Burdan giden yeni Rakı daha ucuz. Orada da alkole vergi var ama bizim resmen sömürü.

0|1
    0|0
  • Soru mu bu yaa tabiki sen :D

0|1
    0|0
  • oy veririm

0|1
    0|0
  • Kimden çıkacak bu biraların parası? Devlet yönetmek çocuk oyuncağı mı ulan.. Bir ay verirsin, 2. ay memuruna maaş ödeyemezsin, ülkenin anasını çükersin.. Bira dağıtacakmış..

0|0
    0|0
  • laiki, muhafazakarı, libarali, milliyetçisi.. ülkenin başına kim geçse yerleştiriyor. bir de sen yerleştir canın sağolsun

0|0
    0|0
  • Birayı tr üretiyorsa sıkıntı yok diğer türlü vergilerle bize danimarka birası içiriyorsan diğerlerinden farkın kalmaz :D

0|0
    0|0
    • 12gün

BSP olarak yalnızca Türk malı bira öneriyoruz. Genç girişimciler bira fabrikası açabilsin diye elimizden geleni de yapacağız.

• 12gün

Oyum size sülalemle hazırda seçimi bekliyoruz.

• 11 şeritli yol yapacağım de anında 10 milyon oy 😆

0|0
    0|0
    • 12gün

Bizim oyda moyda gözümüz yok hocam gençlik doya doya eğlensin tek istediğimiz bu

• hiç bir parti hiç bir boka yaramadığına göre bedava bira bir adım öne geçer

0|0
    0|0
Yükleniyor...