Burda herkesin mi psikoloji bozuk olur?

Evet gece oldu yine sapik sorularinizi sorabilirsiniz...

Kizlar bundan sonra sakin erkekler abaza yok ikidebir mesaj atiyorlar diye zirvalamayin... icinizde kizlar var aynisi yapan. Dunya'ca bir abazalik var yani. Lan keske dunya'ya bir 300 400 yil evvel gelseydim biktim yalan dolu ahlaksiz insanlardan. Insanlikdan sogudum gercekten.

Psikolojimi bozdunuz

Güncellemeler:
5gün soruyu yanlis sordum burda herkes mi bel altina duskun olucakdi.

1|0
8|6

En İyi Kız Görüşü

• Aslında "BENCE" gerçek ortamda yansıtamayan BASTIRILMIŞ CİNSELLİĞİ olan beyler böyle kuduruyor.

Düşünsenize, siz tokken yemek hayali kurar mısınız?

0|0
    0|0
    • 5gün

sunu herkes anlamali karsimizdaki bir insan... her insan cinsel arzulari olabiliyor bu dogamizda var cinsel arzusunu bastiramayan gitsin o tarz sitelere... hee burasida o tur sitelerdense duzgun insan gelmez buraya ve sitenin seviyesi her gecen gun duser bunun sonu yok. 3 yil bu sitedeyim cogu erkekler burda kiz dusurmeye calisiyo cogu kizlarda ego tatmini icin burda oldugu icin islerine geliyo. Aradaki seviye sifir. Sonra ulkede niye taciz tecavuz artiyo.

Acikcasi ben acken gidip baskasinin yemegine goz dikmiyorum.

• 5gün

Peki.

Kızlar Ne Diyor 7

• Yok benim psikoloji iyi 😕

0|0
    0|0
    • 5gün

bari kendine yalan soyleme. Soruyu yanlis sordum psikolojisini kotu olan bir insanda hata yok Allah yardimcisi olsun benim sozum sapiklar sapkinlara.

• adam haklı

0|0
    0|0
  • ruhiye bolumu acilsin diyorum ben de iste:)

0|0
    0|0
  • Her insanın bozulmaz mı sence. Buraya çoğu kişi sıkılınca geliyor. İçindeki olumsuzluklarını burada saçmalayarak atıyor ve gidiyor :D Tabii ben öyle sezdim :D

1|0
    0|0
    • 5gün

soruyu yanlis sordum bunlarin psikolojik sorunlari felan yok bunlar bildigin sapik. Savas icinde buyuyup dunyasi perisan olan cocuklarin psikolojik sorunlari vardir. Onlarin ellerinde internet yokki gelip olumsuzluklarini buraya atsin.

• 5gün

ayni nesildeniz... hassasim evet bir INSAN olarak etkiliyor.

• 5gün

Elimizden gelen o konuyu engellemek :D öneririm :D

• Al benden de o kadar

0|0
    0|0
  • ahlâk ı olan biri valla 👏👏👏 doğru tespit kızların sorduğu bazı sorullar beni utandırıyo

0|0
    0|0
  • psikoliga git panpa

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• :D bura öyle , normalini bulamazsın

0|0
    0|0
  • İnsanlar soruları olduğu iöin buraya geliyo zaten sanırım sende o yüzden geldin

0|0
    0|0
  • olur

0|0
    0|0
  • Bazen bakıyorum da kızların sordukları sorulardan kendim utanıyorum

0|0
    0|0
  • Çok haklısın ama burda işler böyle.. :(

0|0
    0|0
  • Buradakiler en azından bunu kabul etmiş olanlar bizden beterleri var