Kadınlara / Erkeklere Dair Söyleyecekleriniz Neler?

Arkadaşlar içinizden gelenleri, duygularınızı ve düşüncelerinizi herhangi bir konu ve koşul gözetmeksizin bu
başlık altında toplayıp, sadece içinizden onlara dair geçirdiğiniz fikirlerinizi ve düşüncelerinizi söyleyebilirsiniz.
Bu başlık iki cins için de açılmıştır. Herkes gönlünden geçenleri söyleyebilir.Kadınlara / Erkeklere Dair Söyleyecekleriniz Neler?

Güncellemeler:
Up ⬆⬆⬆⬆

2|0

En İyi Erkek Görüşü

• ekseriyetle butun kadinladinlarin dustugu en buyuk hata cok dusunmek. kadinlar gereginden fazla dusunuyor. cok dusunmekten mutsuz oluyorlar, bu kadar dusunmeyin ya. bu kadar sjhsks

1|0
    1|0
    • Bir çözüm yolu sunarsan seve seve uygulayacağım. Uykular bile haram çoğu zaman.

• 24 yasindasin, muhtemelen bir 35-40 yil daha yasar ölürsün. sen öldüğünde diger her sey de seninle birlikte ölecek, hicbir seyin anlami kalmayacak. yani her sey sen yasadigin icin var. yani en degerlisi sensin. sen mutlu olamadiktan sonra hicbir seyin onemi kalmiyor. mutsuz hayat < olmayan hayat. o yuzden hicbir sey seni uzecek kadar onemli degil. sadece dusuncelerle onlari buyutup kendinizi mutsuz ediyorsunuz. biraz bencil olun, bencil olmadan mutlu olamazsiniz.

• Çok güzel anlattın da olmayınca olmuyor işte.

En İyi Kız Görüşü

• Pipinizin boyu umrumuzda değil bizi ilgilendiren kısım sizin karakteriniz ve davranışlarınız..

1|0
    0|1
    • o zaman neden burda çoğu kadın penisi küçük erkeklere hakaret ediyor bende buna anlam veremiyorum

Erkekler Ne Diyor 15

• Kadınların yakışıklı erkek gördüğünde sözlüsünü nişanlısını hatta kocasıni bırakmamasını isterdim gözümle gordüm bunları birisi ile nişanlı bir kız hatta nişanlisinida tanıştırmıştı benimle 3 ay sonra evlenecegiz dedi aradan bir hafta gecti is yerinde yakışıklı bir oğlan icin nisanlısından ayrıldı zaten cocukta kızı kullandı 2 hafta sonra bıraktı simdi diyorum ki değermiydi bunlar icin? belki evlenip cok mutlu olacaktin 2 haftalik kandırılma duygusu icin bunlari gorünce bayanlara guvenimizde kalmiyor

1|0
    0|0
  • Kadınlar, siz bu dünya' ya gelmiş en değerli insanlarsınız. Siz olmasaydınız emin olun biz de olmazdık. Hayat siz olmadan hiç bir zaman mükemmel olmuyor. Bu hayat bu kadar mükemmelse, aşk varsa, sevgi varsa, siz varsınız.!
    Erkekler, siz bu dünya' da kadını her türlü yükten kurtaracak, her türlü felakete karşı koruyacak ve onu eliniz üzerinde yüceltecek sadece sizlersiniz. Kadın ve Erkeğin güçleri eşittir. Kadına erkeğin gücü, Erkeğe kadının gücü güç verir. Kadını da Erkeği de insan olarak iyi ki varız.!

1|0
    0|0
  • 10 tanesinden 9'u serseri, yalancı, sadakatsiz, çirkef, dolandırıcı..
    Geriye kalan 1 tanecik düzgün kız da beni istemez.. :\
    Kadınlar da erkekler de bu kadar berbatken, iki iyi insanın biribirine rastlaması çok zor çok.. :(

1|0
    0|0
  • Kurban olayım sizi Yaradan Rabbime 🌹
    Sahipsiz kalmadık :)

1|0
    0|0
  • Haay canlarım benim sizi yiyaarrım

1|0
    0|0
  • Kadınlar hiçbir zaman sol kulağını sol eliyle ya da sağ kulağını sağ eliyle tutmazlar hep dolambaçlı yolu seçerler biz bunu bildiğimiz halde düz mantıktan taviz vermiyoruz yerine göre taviz verdiğimiz kadar sağlıklı ilişkilere sahip olabiliyoruz

1|0
    0|0
  • çok şey söylerimde kavga cıkmasın şimdi iki yüzlülük çok adamına göre muamele :)

1|0
    0|0
  • İnsanları önemsiyormuş gibi davranıp bir gün hayatında sessizce çıkıp gitmesinler..

1|0
    0|0
  • Kadinlar gepinizi cok seviyorum. (Cirkinler uzerlerine alinmasin)

1|1
    0|0
  • 2 farklı cins.. hem oku öğren hem yaşa öğren 👋

1|0
    0|0
  • istemiyorsan kuyruk sallama

1|0
    0|0
  • Sevin birbirinizi

1|0
    0|0
  • erkek ve kadın birbirlerine ihtiyacı olan turler

1|0
    0|0
  • vermeyen kız kalmadi çok azaldi artik.

0|0
    0|0
    • Aynen sevgili olupta altma almadığım ilk okuldaki sewgilim war :)

• Karşılıklı sadakatli olsunlar

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...