Sizce bunu kıza söylemeli miyim? Sevgilisini mi dinler beni mi? Hiç bulaşmasam mi sizce?

Olayı basit bir şekilde anlatcam. Sevgilimin watsapp konuşmalarına bakarken üniversiteden arkadaşlarıyla olan konuşmaları okudum. Sevgilim hiç yazmamış ama arkadaşlarından biri bizim okuldan bir kızla birlikte ve amacı kızı yatağa atmakmis kızı biliyorum ama samimiyetim yok. İçime dert oldu ben de bir kızım kullanıp atılmasına göz yummak.. sizce? İnanır mı bana bu işe girersem sevgilim ne der onun arkadaşı sonuçta of bilmiyorum.

0|0
5|9

Erkekler Ne Diyor 9

• Sevgilinin ne diyeceği hiç önemli değil, direk kendini o kızın yerine koyup kızı uyaracaksın. Kız yok derse zaten artık gerisi seni bağlamaz. Ayrıca sevgilinin öyle karektersiz birileri ile takılması hiç doğru değil ve bunlari bile bile susuyorsa ondanda şüphe edilir. Hem bu konuda sana tepkide verse sevgisinden şüphe ederim. Kimse aşırı samimi olmadğı bir kişiye böyle böyle yapacam demez.

1|0
    0|0
  • Şahsen benzer bir durum benim başima geldi kızı kullanacağını biliyordum gittim söyledim dikkatli olsun diye tam tersi oldu kiz bile bile gitti adama kendisini kullandırdi o yüzden bir daha böyle seylere ses etmiyorum

1|0
    0|0
  • Sevgilinin öyle bir arkadaşı varsa çnce sevgiline dikkat et. Arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyleyeyim sonuçta

1|0
    0|0
  • bence konusmalari göster ve kizi kurtar. belki kiz seviyordur kapılmasın daha fazla

2|0
    0|0
    • 12gün

Ben de öyle düşündüm inanmazsa konuşmaları gösteririm ama sevgilimin kulağına giderse ne olur hiç bilmiyorum çok arada kaldım 😔

• Valla sevgilin duyarsa bence seni kabak gibi oyar niye her şeye karışıyon kızın aklı yok mu oda yatmasın milletin altına derse ne cevap verecen?

1|0
    0|0
    • 12gün

Of bilmiyorum o da var ama içim de rahat değil..

• 12gün

Dediğin gibi sen karışma bu ne biçim arkadaş diyebilirim ordan kurtarırım belki

• 12gün

Ya da biraz daha bekle sevgili olsunlar tanış kızı öyle uyar el altından ;)

• Benimde amacim hep o soyleme kiz saf ise kendi sucu hem oglan eglenmis olur

0|0
    2|0
  • Söyle gitsin içinde kalmasın

1|0
    0|0
  • Sevgilin ogrenirse ayrilir gibi

0|0
    1|0
    • 12gün

Ayrılır miyiz bilmiyorum ama sağlam kavga ederiz

• Kıza söyle yarın belki sanada olabilir hiçbir kıza yapılmamalı

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Konuş kızla.
    Belli birinin hayatına olumlu bir yön verecek ve bir hata yapmasını engelleyeceksin.

1|0
    0|0
  • Söyle ama aranızda kalmasını söyle iyilik yaptığın için söylemez

1|0
    0|0
  • Sevgilinin arkadaşyla konuş

1|0
    0|0
    • 12gün

Ne diycem ki ona.. bu sefer de nerden öğrendin sevgilin mi anlattı diye kavga ederler aralarında her şeyi kıza anlatıyor musun diye

• Söyle ama uzatma. Senin üstünden kalksın

0|0
    0|0
  • Gizli bir şekilde kızı uyarmalısın. Kimse o duruma düşmek istemez

1|0
    0|0
Yükleniyor...