Eş cinsel olmaktan başka ne suçumuz var, ne yaptık size?

Zaten eş cinsel olarak hayata en zor yerinden başladık. Mecburen hiç bir şey hissetmediğimiz kişiler ile evlenip bir ömür geçireceğiz. Kim öğrenirse, ailemiz, arkadaşlarımız, iş verenlerimz hepsi dışlıyor. Bu bizim suçumuz değil, biz istemedik böyle olmayı ama olduk. Başıma ne geldiye hep bunun yüzünden geldi. Hiç bir zaman mutlu olamayacam ben, hiç bir zaman.

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• peki bundan kurtulmayi denedin mi?

0|1
    0|0
    • 10gün

Defalarca

• 10gün

Azizim valla ne diyim bilemedim bende karsiyim ama nasil bir furum ne yaoilabilir az bilgim var tedavi konusundada felanda

Kızlar Ne Diyor 1

• homofobik insanlardan gerçekten nefret ediyorum, bu kadar anlayışsız zihniyetsiz insanlar görmedim. kurtulmaya çalışma, senin yaratılışın böyle niye kendine eziyet ediyorsun insanlar sevmese bile saygı duymak zorundalar. bu nasıl bir suç sayılabilir ki, zevk olmak için yapılan bir şey değil bu, keyfen yapılmıyor. doğuştan geliyor. tüm homofobikleri bir kaşık suda boğasım var 😒

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• benim bir arkadasin gay oldugunu telefonunu karistirdimda anlamistim. ilk once nasil bir tepki vercegimi sasirmistim sonra biraz arastirma sonucumda kendi istekleri ile olmadigi dogustan gelen bir ozellik oldugu istisnai durum hayvanlarda da gozlemlendigi gorulmuş, normal karsilamak gerek.

1|0
    0|0
  • Yaratiktan ne farkiniz var igrencsiniz 😬

0|0
    0|0
Yükleniyor...