UZUN AMA OKUYUN LÜTFEN. tamam belki ne sorduğumu bende bilmiyorum?

4 senedir her b. ku yaptığım hep yan yana olduğum en yakın arkadaşımla arkadaşlığımı buna yüzde yüz emin olabilirsiniz ki onun yüzünden bitirdim hatta ona çok değer verdiğim ve daha onun gibi bir en yakın arkadaş bulamayacağımı ve onun gibi beraber gelecek hayal ettiğim için çok hatasını sineye çektim ama kimse vazgeçilmez değildir böyle rahatsız olduğum sorun olan şeyleri konuşmaya çalıştığımda es geçemeye hemen gitmeye konuyu değiştirmeye falan çalışır işine gelmeyen sıkan bir konu oluncada önemsemez geçiştirir. seneler sonra ilk defa bir kaç düşüncesini öğrendim buda son nokta oldu sen beni tanimiyorsunki zaten tam 4 sene beraber degildik, falan gibi bazi şeyler demeye başladı neyse daha fazla acmayayim. Şimdi takıldığı kızla şimdiki yakın arkadaşımın ve benim arkamdan konuştuğunu öğrendim. Tamam arkadaşı sebebini bilmediğim bir nedenle bana gıcık ama arkamdan konuşacağını düşünmedim ve evet benim yakın arkadaşım da ona gıcık tamam bu durumda suçlu olmuyor sanırım ama bir nedeni var ama onun. eski arkadaşım, yakın arkadaşımın sevgilisini seviyor. Neyse iyice uzattım ve saçma bisi oldu bilmiyorum sanırım hala böyle olduğumuza inanamamam arada evet herşeyine her dediği şeylere rağmen yine konuşmak eskisi gibi olmak istedim ve düşündüm ama cidden olmaz yani artık hem kesinlikle anlaşamadığım bir kızla yeniden arkadaş olmuş halbuki biz arkadaşken hala yaz tatilinde konuşmayı bırakmışlardı neyse daha bir çok neden var ama umarım sıkmamışmdır okuyan ilgi gösterip yorum yazaca olanlara teşekkürler ne yapmalıyım?

0|0
1|2

Erkekler Ne Diyor 2

• sizin arkadaşlığıniz eskisi gibi asla olmaz artik bence artik düşünme onu.

1|0
    0|0
    • 9gün

üzüyor ama bende biliyorum bunu başkasından duyunca daha bir şey oldu neyse çok teşekkürler

• 9gün

hayır yakın bir kız arkadaşım

• 9gün

hmmm bence senin arkandan konuşan birini artik hayatina dahil etme boşver elbet bulursun bir arkadaş kendine

• amaci belli her boku yemek icin cikmis yemis ve sklmis yeni tatlar ariyor simdi senide paspas edip atmis

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ya herkesin basina geliyor boyle seyler kimseye guvenemiyo valla insan bide su var ne yaparlarsa yapsinlar biz alttan alip affetmeye haziriz sanki

0|0
    0|0
    • 9gün

bu seneye kadar hep böyle olduğum için böyle oldu sanırım ama etrafimdaki insanlarda artık bir dur dediler. bir erkek arkadaşım onun bana önceden çok değer verdiğini söylüyor evet öyleydi zaten ama demekki benim kadar değer vermiyormu okadar. üzgün hayal kırıklığı icerindeyimki hep onun yüzünden kızgınım bir de ona tüm anilarimi neredeyse onla yaşadım o böyle düşünmüyormuş olsada fotolarimi vr hala her biri farklı eglenceli anılarda ama. işte.

• 9gün

valla canim sende yeni arkadasliklar edincen yedekte bir best friendn daha olcak biriyle konusmazsan digeriyle konusursun

• 9gün

işte oda tam olarak öyle yapıyordu sonda bahsettiğim sevmediğim kız işte

Yükleniyor...