Sanal arkadaşlığa nasıl bakıyorsunuz?

Evet sanal sevgililerim oldu ama saçma gelen bir şeydi. Ama arkadaşlık bir değişik ve daha gerçekmiş gibi geliyor. Özellikle bir tane erkek arkadaşım vardı 6 7 ay önce benim yüzümden 2 yıllık arkadaşlığımız bitti neyse işte onunla sadece gündüz okulda birlikte değilmişiz gibi hissederdim. Her şeyi bilirdi. Akşam okuldan sonra her şeyi anlatırdım o da anlatırdı. Yani sadece böyle sarılma mesafesinde değildik. Çevremdeki insanlara göre fazla gerçekti benim için...

0|0
4|36

Erkekler Ne Diyor 36

• ben de yaşadım sıcak bakıyorum saçma değil güven olduğu sürece

1|0
    0|0
  • Bir kac tane var arkadasim. Bazilariyla burdan ve diger sosyal aglardan tanistik gercektede konusuyoruz

1|0
    0|0
  • Sanaldan tanışııp sevgili olmaya sıcak bakıyotum ama sürdürülebilir bir ilişki olacaksa sıcak bakıyorum.

0|0
    0|0
  • Aynısını yaşadım fakat şu an bitik

1|0
    0|0
  • Bence gerekli

1|0
    0|0
  • düzgün insanla neden olmasın

1|0
    0|0
  • Bakmıyorum

1|0
    0|0
  • sevgili haric hepsi cok guzel ve saglam oluyor yeter ki samimiyet ve guven olsun

1|0
    0|0
  • Sanal diye bişey yok hepimiz canlı kadın ve erkegiz tek sorun zihniyet

1|0
    0|0
  • sanal gercekte olamayipta orda burundugumuz ve rahatca herseyi yapabidigiiz yer oldugu jcin guzel geliyor ve cogu kisi bu dunyaya kaptiriyor jendjni acinacak bir durum yani

0|0
    0|0
  • Reele dönmediği sürece olumsuz

0|0
    0|0
  • artık bakmıyorum :D

0|0
    0|0
  • olabilir ama çok ta olumlu değilim

0|0
    0|0
  • Guzel ya harbiden gercekte tanisasim var bazilariyls 😄

0|0
    0|0
  • sanalda olsa olsa sohbet olur arkadaslik ince olur cabuk kirilip parcalanir yalan olur

0|0
    0|0
    • 11gün

bilmiyorum hem eğlendik hem ağladık harika bir arkadaşlığımız vardı o yüzden sanal arkadaşlığı yok sayamam

• 11gün

yok sayamazssin ama realdeki gibi can ciger uzun sureli olmaz benim 10 senelik yedigim ictigim ayri gitmeyen arkadaslarim var sanalda ne kadar en fazla 3-5 ay 1 sene ;)

• Yani bilmiyorum. Uzaktaki bir insanın duygularından çokta emin olamazsın açıkçası ama kader kısmet diyelim yinede hayırlısı olsun sizin için.

0|0
    0|0
  • Güzel herşey tabi ama sevgili harici

0|0
    0|0
  • Belki haklı olabilirsin

0|0
    0|0
  • Arkadaşlık güzel oluyor

0|0
    0|0
  • aynı şehirde olmayınca zor

0|0
    0|0
  • Buradan su an cok atli bur kuzla know what nusuyorum

0|0
    0|0
  • Biyerden sonra sıkar

0|0
    0|0
  • Görüşmedikten sonra sıcak bakmıyorum

0|0
    0|0
  • üste para bile veririm ben

0|0
    0|0
  • çık iyi tatmin oluyoruz

0|0
    0|0
  • Ben sanal arkadasliga yanindaki yakinindaki arkadasliktan daha cok güveniyorum

0|0
    0|0
  • Ben çok seviyorum

0|0
    0|0
  • Bence harka

0|0
    0|0
  • tadında ise güzel

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    6

Kızlar Ne Diyor 4

• Bazi insanlar sans eseri karsimiza çıkabiliyor bazi kotu zamanlarimizfa en yakinlarimizdan daha cok destek cikiyor uzak olsalar bile yakinliklarini hissettiriyorlar

1|0
    0|0
  • Sanal boş iş ya

0|0
    0|0
  • Bunu yaşayabilmen guzel bazılarının varlığına bile katlanilamazken bazılarının yokluğu böyle güzeldir.

0|0
    0|0
    • 11gün

evet dostluğumuz aklıma gelince gözlerim doluyor harika bir insandı harika bir arkadaş her seyimdi

• Evet sanal arkadaş daha iyi oluyır birbirimizi tanımadığımız için her sırrımızı her derdimizi anlatabiliyoruz. bir nevi terapi gibi gelebiliyor

1|1
    0|0
Yükleniyor...