Kizlar bakarmisjniz , o sevgiliyse bulusmayi tercih etti?

Arkadasimla buluscaktik o kdr plan yaptim ama bana disari cikma hakkini sevgiliyle kullancagini ve mesajlasiyoruz zaten ne gerek var niye bu kadar bulusmak istiyosun dedi? ben kirildigimi belirttim ve kendisi benden ozur dileyeceginr senin anlayisli olman gerekiyor durmadan alinip duriyorsun dedi.
Arkadaslar yasadigim su dirima bakin soktayim hala. kendisi 2 aydir bulusamiyomus sevgiliyisle. bizse 4 aydir bulusmadik. ama bulustmgzdada o ayni seyleri konusiyoruz dedi. ve bu kadar seyin ustune suc bendeymis anlayisli olmam gerekiyomus.

0|0
1|3

Erkekler Ne Diyor 3

• Doğru demiş

0|0
    0|0
    • 12gün

Neden

• 12gün

Sevgiliden ayrilirsin * arkani arkadas toplar

• 12gün

Burda anlayış göstermeniz gerekir ve o kişi size yanlış birşey yapmıyor. Hatta sizinle zaman geçirmekle sevgilisiyle zaman geçirme alternatifi arasında kalsa siz sevgilisiyle zaman geçirmesini önermelisiniz diye düşünüyorum

• sevgilisinden ayrılınca aynı şeyi sen ona söyle bişey olmaz unutursun yakında vs gibi

0|0
    0|0
    • 12gün

Ayrilir insallah.

• 12gün

Anlamadim ki

• 12gün

samimi davranma yani sıradan arkadaş gibi yap ve görüşmek isterse işinin olduğunu söyle vakit ayırma yani 😉

• Ne kadar basit bir insansın sen ya

0|0
    0|0
    • 12gün

Duzgin konus sensin basit. Neyim basit? Ekildigim icin mi

Kızlar Ne Diyor 1

• Yanlış yapmış ama o kadar yoğun bir hayatı mı var o kadar ay buluşamıyor?

0|0
    0|0
    • 12gün

Bana dedigi sey su ilk kez buluscaz aylardir bu ani bekliyorum lutfen beni anla.

• 12gün

Evet

• 12gün

Yanlış yapmış o zaman ama zorlayamazsın malesef ondan susmak en büyük cevaptır

Yükleniyor...