Saat 9 çok mu geç bir saat?

Üniversite 4. sınıfım haftanın bir günü ikinci öğretimle giriyorum ama normalde sabah giderim eve gelir 6 da tekrar giderdim. bugün 10 da gittim akşam 21.00 da geldim hiç gelmeseydin eve diyorlar bide aradım akşam dersim var diye o da zaten 8 buçukta bitiyor. tabi bugün derse girme yalandı çünkü bir kendine vakit ayırcam desem burnumdan getiriyorlar. ya cidden artık garipsiyorum 9 da evdeyim ya 23 yaşında insanım hala neyin derdindeler okula gitmeyip erkeklerle falan gezip tozuyorum sanıyorlar heralde nasıl aptalca mantıksa. geçen sene bundan geç geldiğim oldu deli ediyorlar beni. otursam en geç akşam 5 de gelsem robot gibi öyle ders çalışıp dursam istiyorlar resmen

0|0
1|3

Erkekler Ne Diyor 3

• abla anne baba bu sonuç olarak lisedeyken alistirsaymissin keşke ama dibine kadar hak veriyorum sana cevap verme gamsız takil sen de insanoglusun

0|0
    0|0
    • 11gün

İşte öyle alıştılar hep öyle istiyorlar

• 11gün

İşte onu geçen sene alıştırmıştım da bu sene yine başladılar dırdıra

• 11gün

devam yılmak öğrenci ders kitabında yazmaz ya da notların da

• son sevgilimle ayrilma sebebim. (ilk ve son yani :s )

0|0
    0|0
  • biz 11 de cikiyoruz bazen

0|0
    0|0
    • 11gün

Bende öyle dedim e sabahın 10 unda çıkıyorsun demezler mi bide. Ben tez yazıcam bide araştırıp bul et hep vakit istiyor ama kime anlatıyorsun işte

• 11gün

Kendi evimde kalıyorum okuldan ev otobüsle yarım saat falan yani ışınlanayım istiyorkar glba

• 11gün

ee kendi evinse sanane istersen o saate kdr sevgiinle takil istersen arkadaslarinla. istersen derse gir? ne diye karisiyorar

Kızlar Ne Diyor 1

• Hayır geç değil

0|0
    0|0
    • 11gün

Değil ama işte onlar öyle alışmış öyle gidecek sanıyor

Yükleniyor...