Ben bu bunalımdan nasıl kurtulabilirim?

Klişe gelebilir belki ama gerçekten bıktım yorgunum. Tutunacak bir dalım yok şu hayatta bir amacım olsa bir bağım olsa dayanıcam ama hiç bir şeyim yok en kötüsüde hayallerim yok umutlarım bitti yalnızlaştım, hissizleştim benim en kıpır kıpır olmam gereken yaşlarda bunları yaşıyorum bundan nasıl kurtulucam bilmiyorum psikoloğa git demeyin bu bizim aile için biraz fazla. Bunun dışında ne yapabilirim?

0|0
4|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Allah gönlünün güzelliğine göre versin herşeyi

0|0
    0|0
  • Kendine amaç edinmelisin ygs lys gir universite oku kendin calis kendin yasa

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Psikoloğa git

0|0
    0|0
  • Aynı ben.

0|0
    0|0
    • 10gün

Pardon ya. Doğru düzgün cevap vermemişim. Böyle hissetsen de hayat devam ediyor bir şekilde. Kendine hedef belirle ve çalış. Hayat mücadele demek.
      Bu günler de geçecek, sürekli böyle olmayacak.
      Hayallerin ve umutların hep seninle olsun, onlara tutun.
      Zor günler seni olgunlaştırır, güçlendirir.
      Daha güzel günlerin de olacak.
      Pozitif yaklaşarak ve mücadele ederek bu bunalımdan çıkabilirsin.
      Karamsar olma sakın.
      "Aynı ben" demişim ama bu benim anlık ruh halim, sonra bir an geliyor kendime geliyorum.
      Dertsiz değil kimse.. Herkesin kendine göre mücadeleleri var, yalnız olmadığını hatırlat kendine.
      Allah yardımcın olsun.
      Sevdiğin bir şeyler yap, güzel hayaller kur yine. İyi gelir.

• 10gün

Oku, kendini geliştir, güzel şeylerle uğraş.. Güzel düşün güzel yaşa, hayatını güzelleştirmek senin elinde. 😊

• Önce bir silkele kendinin her insanın bir ideali olmalı hayatta giyin süslen gez toz hiç arkadaşın yok mu senin veya ailen kendine bir uğraş bul seni mutlu edicek bişey bul onun peşinden git.

0|0
    0|0
  • Bende senin gibiyim. hayaller ve hayatlarin çatıştığı bir donemdeyiz biraz disimizi sikcaz artık.

0|0
    0|0
Yükleniyor...