Başı kapalılardan herşeyi bekleyeceksin?

Geçen metroya bindim, metroda giderken önümde bir erkekle yanında bir tesettürlü vardı. Bu hanım efendide güyya tesettürlü, erkeğin yanında yayılmış, nerdeyse erkeğin önünde uzanacak, gülüştüler oynaştılar. Nerde kaldı bu kadının tessettürü? Ben bu yaşıma kadar başı açık kızların birinden böyle bir şey görmedim. S*kiyim böyle tesettürü.
Siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
7|12

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Böyle genelleme yapman hiç doğru değil hakkıyla kapanlar da var bir iki kişi yüzünden böyle demeniz çok saçma senin o değin dandik tesettürlüler aten hakkıyla kapananlar hakkına giriyor onların da adı çıkıyor böyle kişiler yüzün de ama sen gene de böyle diymezsin sonuçta peygamber efendimizin eşide kapalıydı

0|2
    0|1
  • noktasına kadar katılıyorum aynen öyle

1|2
    1|0
  • Herkesi genellemek çok yanlış tesettür moda oldu şimdi bazılarını tanıyorum çok dikkatliler bazılarınında her yeri ayrı oynuyor

1|1
    0|1
  • Eşi olsa da dışarıda o şekilde tavırlar hoş değil ama dinen bir engel yok evlidir belki onlar da?

0|0
    0|0
  • Onlar moda takip ediyo tesettür modası cok uazık onların hallerine ne diyelim ki japndım zannediyılar ama kapanmak sadece teni örtmek delil vücudu belli etmememktir.

0|1
    0|0
  • genelleme yapma lütfen bu iğrenç yaratıklar anamızın başındaki tesettürü kötüleme hakkını milletin eline vermesinden iğreniyorum

1|3
    1|2

Erkekler Ne Diyor 12

• Kardeş kermet başı kapatmakta değil.

Keramet, Allah rızası için, günahlardan sakınmak için emredileni yapmakta

Anasının babasının zoruyla kapanıyor çoğu

Bizim lisede Tuğba vardı, kız bildiğin kahpeydi.
    Okul bitti Tuğba kapandı, kocaya verdiler

Böyle durumlar da var.

0|2
    1|0
  • eskiden başörtü mağdurları vardı şimdi mağdur başörtüler var malesef.
    bir kaç gün önce başını güzelce kapatmış ama kıçına geçirdiği dar pantalonla dolanan kızlar gözüme çarptı herzaman görüyoruz gerçi ama şunu bilseler iyi olur saç kılından etkilenen bir erkek görmedim saçı aç bari şu kıçını kapa derler adama

0|2
    0|0
  • aferım b. k at hemen. bak başörtüsü bir kıstas olmaktan çıkarılmalı. yani bak bu başörtülü kesin namusudur yaftası yapıştırmak ya da bak bu açık prospu işte demeye gerek yok. insanları tanımadan yargılamayın. ben sokakta neredeyse sevısen hem açık hem kapalı gördüm ama bu açıklık kapalılık değil utanç meselesidir belki ya da her neyse. türbanlılar böyle demek comarlıgın medını gosterılme şekli

2|2
    0|1
    • 5gün

Kardes kapalı insan daha dikkatli olmalı. O tesettürün hakkını vermeli,.! Açıkları saymıyorum...
      Madem kapandın, adam gibi kapan, Dış görünüşü dindar, ruhu faişe olan insanlara tehammülüm yok.

• 5gün

orası öyle tabi. kapandıysa bunları yapmamalı haklısın.

• Genelleme yapmayın artık yeter ya
    Resmen sepetteki elmalardan birisi çürük çıktı diye sepeti olduğu gibi çöpe atıyorsunuz

0|1
    0|1
    • 5gün

O içlerindeki tek tük olanları saymıyorum.
      Vardır illaki allah için kapanan, tesettürün hakkını verenler.

• 5gün

Çok büyük günaha giriyor genelleme yapıp her kapalı kadına laf atanlar iftira atmış oluyorlar
      Allahu Teala ne demiş? "Benim karşıma kul hakkıyla gelmeyin"

• Haklısın sadece görüntü amaçlı kullanan çok o tesettürû :))

1|1
    0|0
  • ne oldu şimdi kufrederek testtrurun kotu kullanılmasını protesto mu ediyon ha sen ha onu yapan farkınız ne su anda

0|1
    0|1
    • 5gün

Ben ederim bilader, oturupta bu yapilan kahpeliklere şiir yazacak halım yok.!!
      Heleki bu kahpeliği bir tesettürlü yapiyorsa hiç eyvallahım yok !!

• Katılıyorum

0|1
    0|0
  • Genelleme yapma saçını begenmiyor diye kapanan gördüm ben insan bu yadırgamanın bir anlamı yok.

0|1
    0|1
  • Genelleme yapman pek doğru değil. Dediğin gibilerde çok ne yazık ki.

0|1
    0|0
  • Bir kişi yapti diye sen tüm kapalı insanlara bu yargiyi yaoistiramazsin p! ç ayrica sen kim başörtüsü ne kufur etmek kim dalkavuk. Bu zmana kadar kimsede gormemis mis ulan durzü ahlak bekcisi misin

1|0
    0|1
    • 5gün

ne oldu la? sana giren çikan ne hayirdir? Ananda mi ayni yoksa? Veya bacin? Kusura bakma kardes yarana tuz bastim.

• 5gün

Belli oluyor kahpe kansiz kimin psikolojisi yerinde degil. Acaba bunlsri karşımda soykeyecek yürek var mı lan sende p! c

• 5gün

Tamam oglum ağlama, anladik anan bacin için bu feryat.

• Başı kapalılar midemi bulandırıyorlar.
    Ben bir gay olarak böyle ahlaksızlık yapmam

1|0
    0|1
    • 5gün

gay olmak başlı başına ahlaksızlık zaten :)

• 5gün

@Noner herkesin önünde birşey yapmıyorum. Zaten hala bakirim. Dışardada hangi dine bağlıyım veya cinsel yönelimi belli edecek birşey yapmıyorum.
      Kendi milletine bak sen

• 5gün

peki özgür bir ülkedeyiz sıkıntı yok

• Turbanini cikarmadan sikeceksin.

1|2
    0|0
Yükleniyor...