Kapat

Ablam bana iftira attı cok kötüyüm ne yapacagimi bilmiyorum kriz geciriyorum lütfen yardım edin?

Ablamla hic anlasamam beni cekemiyor ben universiteye gidiyorum o kazanamadı evde duruyor diye surekli sinir stres hali icerisinde nereye satasacagini bilmiyor. az once sofra hazirliyorduk cok acikmistim birden kavga cikarmaya basladi kizin dagitiyor okuldan geliyor toplamiyor etrafi hep ben evdeyim ben toparliyorum diye bisey demedim. kalktim sofradan odama gittim geldi bagirip cagirmaya basladi anne gel kizin ne haltlar ogreniyor diye. geldi annem sigara iciyo kizin cantasinda buldum diye. inkar ettim arkadasimin dedim annem inandi cunku bana guveniyor. bagimli degilim birakabilirim. anneme durumu anlattim yapma alma bidaha kimsenin sigarasini dedi. basladi bagirmaya kizini gordum iskelede icki sisesi vardi elinde arkadaslariyla iciyordu kahkaha atiyordu diye Kuranı kerime el basarım ki icki icmiyorum bagirip cagirdi bana annem o kadar hayal kirikligiyla baktiki bana yemin ettim defalarca Annem yine guvendi bem yanlis bisey yapmadim hic arkadaslarimla dolasmadim bile ickili. dogruyu soyluyorum arkadaslar. tek hatam sigaraydi sadece. Bana nasil bu iftirayi atar inanamiyorum ben. gordugunu soyluyor yeminler ediyor cok kotuyum

Güncellemeler:
Sevgilimden de ayrıldım onun acısıyla sürekli gözyaşi döken bir insanım depresyondayım ders zaten geriyor ustune ustun onun bu davranislari yoruldum. lys sinavina girdigim zaman yuzumu parcalamisti aglayarak girmistim sinava dayanamiyorum lutfen

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• sonun kötü senin.. senin suçun yok ama düşmanın en büyüğü kardeşe sahipsin..

2|0
    0|0
    • emin ol yasayacagimi zannetmiyorum bu evde sinava yaralı yuzle gittim biliyomusun parcaladi yuzumu

• tesekkurler ♡

• rica ederim😊😊Hayırlı cumalar dilerim

En İyi Kız Görüşü

• Çok şanslısın ki erken farketmişsin ablanın gerçek yüzünü, saygını koru ama kendini ezdirme, duvar koy onunla arana ki sana zarar veremesin, onun ağzına laf verecek şeylerden uzak dur, bide sakın sakın onun için gereksiz fedakarlık yapma inan değmiyor, o adiliyle sen üzüldüğünle kalıyorsun, abla tavsiyesi bu sana canım

1|0
    0|0
    • keske anlasa

• Teşekkürler tatlım Eig için

• rica ederim..

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 6

• Ablanı karşına alıp açık açık tatlı dille konuşmanı öneririm. Neden böyle yaptığını anlatsın, onu sevdiğini söyle, kardeş olduğunuzu anlat, birbirlerini seven kardeşleri örnek ver, sizin sizden başkası kimsesi yok, bu bilinci anlat. Belki hasedine üstün gelirde seni anlar, pişman olur yaptıklarına. Şayet değişmez ise bu sefer annene durumu açık açık anlat, ablanla arandaki sıkıntıyı söyle, en azından ablan sana karşı düşanca tavır sergiliyor bari sizinlileri kandırmaya muvaffak olamasın.

0|0
    0|0
    • anlatilmiyor ona bisey konusulmuyor bagiriyor cagiriyor soz kesiyor biraz daha konusursan damarina basiyor vurabilir bile

• annem bosver okula gidemedi diye sana satasiyor damarina basiyor deyip duruyor

• Ama annen sana karşı iftira edildiğini vb kötü durumları bilsin.

• Kardeşe bak vay be.

Kardeş değil kara taş bunlar..

Bilemiyorum artık. Sende de zarhoş tipi mi var niye içkiden girdi
    Hemi de iskelede...

Uuuv, felaket.

1|0
    0|0
  • Şimdi kıskanıyor üzerine gitme gerçekten..
    Üniversiten hayırlı olsun

1|0
    0|0
    • tesekkur ederim fakat sürekli böyle mesele universitede degil kiskaniyor anlik sinir geliyor ona

• Kıskanıyor keşke oda kazansaydı ya

• hevesi yok okumaya cabaliyor bosa cikiyor

• KAÇIP KURTULMAYA İHTİYACIN VAR EN AZINDAN BİR KAÇ SAAT NEFES ALMAK DAHA SAĞLIKLI DÜŞÜNMENE YARDIMCI OLABİLİR. NEREDESİN İSTERSEN YARDIMCI OLMAYA ÇALIŞIRIM

0|0
    0|0
  • öyle ablanın... sen en iyisi bana gönder 😈😈😈

1|0
    0|0
  • ablanı döv iyi dayak istiyor

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 2

• Canim kısasa kisas yap bunlar baska turden anlamaz

2|0
    0|0
  • okulun yakininda bir akraban varsa bir sure orda kal. ya da ustune dusen gorevleri yapsan belki de oyle davranmaz (eşyalarını toplamak gibi) ya da karsina al konus

1|0
    0|0
    • konusulmuyor gercektende yuzune bakamiyorum artik onun bitti sevgim ona gram bisey hissetmiyorum. akrabam var evet ama kalamam onlarda ayıplarlar anlasamiyorlar diye Bbam cok kizar sinirlenr bide onun siniri var öf

• olsada kurtulsak

• zormus be kardesim ne diyim

Yükleniyor...