Yigenimle birbirimize asiri düşkünüz. Ama annesi bunu kullaniyor. Sizce ne yapmaliyim?

Ben 25 yasinda egitimci hic evlilik yapmamis biriyim. Abim evlendi ve ayni apt da oturuyoruz hanimiyla bir cocugu oldu ve bu cocuga dogdugu gunden beri ben bakiyorum son derece ilgisiz bir annesi var. yigenim bnmle yatar kalkar yer icer kisacasi birbirimize asiri bagliyiz. Başlarda bir egitimci olarak cocugu anneden uzak tutmak gibi gorup bu duruma itiraz ettim lakin yengem 2. cocugunuda dogurunca bazi alanlarda yetersiz kalinca yigenimle ben ilgilendim bu duruma hic bir sekilde annesi itiraz etmedi. yigenim şu an 2.5 yasinda ve cok hassas onun bütün dunyasi benim. Beraber oynariz gezeriz aktivitelere katilir alisverisini yapariz kisacasi herseyiyle olgilenirim. Benim sorum şu yengem yengem abimle her kavgasinda cocugu alip bize gostermemekle tehdit ediyor cocugunda benim de psikolojimi bozuyor. Sizce ne yapmaliyim

0|0
2|4

Erkekler Ne Diyor 4

• Senin yapabileceğin pek bir şey yok. Yengenin tehditlerine abinin müdahil olması gerek. Sen en fazla yengenle arana mesafe koyabilirsin. Bu da ister istemez yeğeninin psikolojisine yansır.

0|0
    0|0
  • Bence artık bakma. Çünkü yengen seni kullanıyor.

0|0
    0|0
    • 12gün

Kullandiginn farkındayım lakin cocugu napcagim cok ozluyorum😞😞😞

• 12gün

Alusmalisin. Ya da evlenmeyi düşün.

• Bence hiç bozma devam et

1|0
    0|0
    • 12gün

Haklisin lakin gurursuz gurursuz kapiyimi caliyim aliyim cocugu 😞😞😞😞

• 12gün