Nasıl çevre yaparım?

Ya baya bildiğiniz yalnız kaldım kscanlar tüm arkadaşlarımı çıkardım hayatımdan bazıları da beni çıkardı şu an tek bir tane var o da uzakta dışarı çıkıyorum tek başına ezik ezik takılıyorum oturup konuşacak biri yok hep bu arkadaşlık konusunda sorun yaşıyorum ben ne yapmam lazım siz bilirsiniz?

0|0
2|4

Erkekler Ne Diyor 4

• Pırlanta insan bul arkadaş olarak.. Ancak pırlanta insanlar nadir bulunur

0|0
    0|0
  • en temizi sosyal medya kız olduğun için arkadaş bulmakta zorlanmazsın..

0|0
    0|0
  • Biraz da tek takıl

0|0
    0|0
  • ne yapacagini söylüyorum Gel arkadaş olalım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• En azından yüzüne gülüp arkandan konuşmuyorlar böylesi inan daha iyi. Az insan , çok huzur.

0|0
    0|0
    • 4gün

Öyle yaptılar diye şu an yoklar zaten ama yalnızlık benim işim değil olmuyo yani

• 4gün

Benim sevgilim olduğunu biliyorlar tanıştılar da o yüzden öyle bir sıkıntı olmuyor , erkekler kızlara göre daha net , bir şeye kızdılarsa veya gıcık oluyorlarsa açıkca söylüyorlar kızların çoğu yüzüne canım cicim aradan eyvah eyvah.

• 4gün

aynen öyle ya keşke benimde öyle olsaydı işte aşırı kıskanç olunca pek mümkün olmuyor

• Al bendende okadar

0|0
    0|0
    • 4gün

napıyosun peki yani ben böyle bir arkadaş grubu görünce kıskanıyorum üzülüyorum o yüzden sordum

• 4gün

Ben açıktan okuyorum canım gözüne kestirdiğin birkaç kişi varsa gülümse nasılsın iyimisin diye sorup muhabbet aç konuşalim arkadaş olalım falan de iyi kızlar vardır mutlaka onları ara iyi niyetli insanlar her zaman lazım

• 4gün

aynen öyle umarım karşıma çıkarlar

Yükleniyor...