Sevdiğimiz insanların kişiliğinden mi hoşlanıyoruz yoksa bize hissettirdiklerinden mi?

Bir müzik çaldığında aklına geliverir bu kişi. İlla sevgili değil bir dost da olabilir bu. Müzik çalarken ağlamaya başlarsın , onunla ilgili anıların gelir aklına. Onu özlediğinden mi ağlarsın yoksa onun sana hissettirdiklerini özlediğine mi?

Sevdiğimiz insanların kişiliğinden mi hoşlanıyoruz yoksa bize hissettirdiklerinden mi?#𐰋𐰏𐰇𐰢

0|1
18|27

En İyi Erkek Görüşü

• Çok güzel ve anlamlı bir soru. Mesela 'birini unutamıyorum, ne yaparsam yapıyım birşeyler bana onu hatırlatıyor' ya da 'yok xxx şarkısını/filmini izlemen oda izliyordu' diyenlere derim ki; Senin aklına gelen o an ki hisler, kişiler değil. O kişiyle yaşadığın hisleri özlüyorsun. Çok anlamlı soru, alnından öpüldün.

2|0
    0|0
    • 5gün

Çünkü aylardır dinlemeye korktuğum bir şarkıyı dinledim bugün. Aklıma gelen o değildi , onun hissettirdikleriydi. Ben de alnını öptüm :D

• 5gün

Kimse görmeden siliver 🙊

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 26

• ben size söyleyim seksapalitesinden.
    yoksa kimsenin karakterinden de hoşlanmazsın hissettirdiklerinden de

1|0
    0|0
    • 5gün

Ben ne oluyorum bu durumda 😅

• 4gün

Herkes bir gün aseksüel olacak !
      Yaşasın evrim ! ✊

• 4gün

hıhı öyledir kesin :D

• ikisi birden bence bana göre
    birbirlerini tamamlayan durumların varlıgı sebebiyle

1|0
    0|0
  • Birini ozlemem diye bir şey yoktur zaten. Mesela birinin sana hissettirdiklerini başkasi hissetirmeyince o hissi ozlersin, lakin ayni sekilde hissertirince o his yokmus gibi yaşarsın. Yani insanlar hissi özler kişileri değil :)

1|0
    0|1
  • Bize hissettirdikleri

1|0
    0|0
  • ben bana hissettirileni değil insanların kişiliğini severim. İyi biriyse eyvallah. Ama kötü biri olduktan sonra bana istediği kadar iyi davransın. umrumda olmaz. Mesela niyeti ve kişiliği kötü bir kız bana iyi şeyler yapsa banane. Neyini seveyim de? Kötü değil mi sonuçta? ben insanları severken iyi veya kötü olduklarına bakarım. Bu da kişiliğini yansıtır zaten. Onun için bana hissettirilenin pek bir önemi yok.

1|0
    0|0
  • Sanırım karışık ama hissettirdikleri daha önemli 😊

1|0
    0|0
  • Once bize hissrtirdiklerinden, sonrada kisiliginden dolayin sevesim geliyor ya da tam tersi iste

1|0
    0|0
  • ikisi de değil..

1|0
    0|0
  • ruhu cekiyor beni...

1|0
    0|0
  • kisiliginden dolayi hissettiklerimize...😅

1|0
    0|0
  • Kisiliktenn..

1|0
    0|0
  • Onu "O" olduğu için seviyorum. Ve bu sevgi tüm içtenliği ile beni mutlu ediyor.

1|0
    0|0
  • Seviyorum işte HeR türlü

1|0
    0|0
  • Insanlardan hoslanmam

1|0
    0|1
  • hissetdirtikleri

1|0
    0|0
  • Kesinlikle ikisi de.. bir yerden geçersin aklına o gelir bir anda dağılır gidersin ama daha çok hissettirdikleri bence

1|0
    0|0
  • Bana hissettirdiklerinden

1|0
    0|0
  • Hissettirdiği şeyi seviyorum

1|0
    0|1
  • Hissettirdiği daha ağır basar

1|0
    0|0
  • Bize hissettirdikleri

1|0
    0|0
  • İkiside olmalı

1|0
    0|1
  • Hem onu özlersin hem hissettirdiklerini

1|0
    0|1
  • ikiside tabikide

1|0
    0|0
  • ikiside önemli

1|0
    0|1
  • Sanırım ikisi de.

1|0
    0|0
  • bizi sevmesi yetmez. güzel alımlı bakımlı anlayışlı meslekli iffetli kasvetli

0|0
    2|2

Kızlar Ne Diyor 17

• Bana hissettirdiklerini seviyorum ben zira herkesin kişiliğinde bir nebze bozukluk çıkıyor

1|0
    0|0
  • Benim bir arkadaşım var. Çocuk bana kendimi prenses gibi hissttiriyor. Herkese karşı çok nazik. O çocuk bana öyle hissettirmese de severdim onu. Ama hissettirdikleriyle daha çok seviyorum. Bence bize kendimizi değerli hissettiren insanları daha çok severiz

1|0
    0|0
  • hissettirdikleri tabıkı :(

1|0
    0|0
  • Bize hissedirdiklerine

2|0
    0|1
  • Hissettirdikleri

1|0
    0|0
  • Bizi iyi Hisset tirdikleri için

1|0
    0|0
  • His... her seyi unutabilirim adini olayi aniyi. Ama o insanin hissttirdigini hic bir zaman unutmam. Gordugumde adi aklima gelmese hissttiklerimi cok ii bilirim. His benim icjn onemli

1|0
    0|0
  • Bize hissettirdiklerinden. Hisler önemli, hisler şart.

1|0
    0|0
  • Hissettirdiği..

1|0
    0|0
  • Bence hissettirdikleri

1|0
    0|0
  • Kişiliksiz o 😕

1|0
    0|1
  • Onu özlediğim için

1|0
    0|0
  • Bize hissettirdiklerinden.

1|0
    0|0
  • Hissettirdiklerinden

1|0
    0|0
  • Onun bana hissettirdiklerini özlediğim için ağlarım.

1|0
    0|0
  • Hissetirdiklerinden

1|0
    0|0
  • Hissettirdikleri

1|0
    0|1
Yükleniyor...