Babam annemi aldattı, psikolojim iyi değil yardım lütfen?

1 sene oldu babamın annemi aldattığını öğreneli. ailece yıkıldık çok zor zamanlar geçirdik. annem babamın arabasına ses kayıt cihazı falan koymuştu ben ve annem hepsini dinliyorduk. ben bu yaşımda bütün o herşeyi dinledim herneyse 2 senedir aldatıyormuş babam hemde akrabamızla. o kadın da hamile kocası falan imam babama çıplak resimlerini atmış hep biz gördük hepsini. bu kadın dan sonra 3 ayrı kadınla daha aldattı. Neyse kardeşimden dolayı bu evliliği zor şer yürütüyorlar. annem iyice dedektife bağladı yeniden ses cihazı koycakmış falan. herneyse ben neredeyse sinir hastası oldum çok sinirlebiyorum ve ruh halim iyi değil ama aileme ben psikoloğa gitmek istiyorum da diyemiyorum ben napıcam hiç bilmiyorum kimseye bişey anlatamıyorum çok yıprandım ne yapmalıyım

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• annenin yanında durup annen ne diyorsa onu yapacaksın onun haricinde sana hiç bir şekilde laf düşmez bu benim düşüncem çünkü aldatılan annen sen sadece babandan kendi bireysel olarak duyguların değişir değişmez bir tek bunda hakkın var ama onun haricinde hiç bir şekilde ne laf söyleyebilirsin nede fiziksel bir hareket yapabilirsin annen ve senin adına üzüldüm rabbim yardımcınız olsun

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• bende sana benzer seyler yaşadım. benim konumumda herkeze gic vermekti kardeslerime anneme bazende babama. ama hic kimse bana nasilsin diye sormazdi bile. yani guclu dur. her sey olcagina variyor zaten

0|0
    0|0
  • O adamın oğlu olsaydım o adamı döverdim. Ona asla baba deme ve annen o şerefsiz adamın bir an önce boşasın.

0|0
    0|0
    • 4gün

Öyle değil işte bu işler yaşamadan bilinmez allah yaşatmasın tabi de

• 4gün

O zaman güçlü duracaksın.

• 4gün

Güçlü duruyorum zaten ama artık sinirlerim iyice yıprandı

• evliligi yurutmesinler bosansinbosansinlar bitsin bu is..

0|0
    0|0
    • 4gün

Lafla olacak bir iş değil evliliği bitirmek küçük mardeşim var ortada

• 4gün

o zaman babanin aldatmalari devam eder.. sizde ana kiz zavalli zavalli ses kayit cihazindaki kayitlari dinlersiniz..

• 4gün

Ama yapacak birşey yok ki kendimi öldürürüm falan diyor hem

Kızlar Ne Diyor 2

• Versin annen mahkemeye delillerde var diyorsun nasıl olsa boşansın zinadan dolayı donuna kadar da alırsınız her şeyini Allah ıslah etsin ihaneti hiç sindiremiyorum!!

0|0
    0|0
    • 4gün

Avukata kadar gittik ama boşamıyor annem, hem seviyormuş hem de kardeşim küçük o yüzden

• 4gün

Valla ne diyeyim Allah yardımcınız olsun evde Huzur çok önemli karar annenin

• 4gün

Evet teşekkürler

• Allah yardımcınız olsun.

0|0
    0|0
Yükleniyor...