Kapat

Türk erkekleri çok rahat değiller mi kızlar?

Eşi hem çalışsın hem eve baksın hem koca,çocuk ilgilensin üstüne bide aldatmalar evlenmeden önce tertemiz el değmemiş kız istemeleri ama kendilerinin her haltı yemişlikleri çok rahatlar çoook..

Güncellemeler:
Eskiden de kadın tarlada çalışır eve bakar erkek Kahvehanelerde sürterdi gelenek hala değişmiş değil 😏😏
Güncell

0|0
5|20

En İyi Erkek Görüşü

• Rahatlar evet. kadinlar ise uzerine baski kuruyorlar skiyorlar onlari. Her halti yiyerek kizlarin hayatini mahvedip yalanlariyla asla birakmicam dediler. Sonra masum coocuk rolu oynayarak ben bakire kiz isterim. Gecmiste kandirdigin sana inanip aski icin her seyi goze almis kadinlarin gunahi ne olacak? Haketmiyoruz hicbir sekilde...

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Evet

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Allah Allah anlattığın erkekler neredeymiş?
    Ulan topunuz yedi kocalı Hürmüz gibi aynı anda yedeğin yedeğini yapıp, görüşmediğiniz erkek kalmamış, görüştüğünüz erkeklere önden arkadan sağdan soldan dokundurmadık yeriniz kalmamışken mi tüm bu iftiralar!

0|0
    0|0
  • Bence bu zihniyet yavaş yavaş geçmişte kalıyor. Evliliğin sorumlulukları var. Bu sorumluluklar çiftler arasında adaletli şekilde paylaşılması şart. Yoksa biri çalışır diğeri yatarsa kıyamet çalışandan kopar :P

0|0
    0|0
  • Herkezi öyle görme..
    Kız dediğin edepli olcak nefsine düşmemiş pırlanta kız olcak.. Kız dediğin hiç bir erkekle en ufak yanlış birşey yaşamamış olcak..
    . evleneceği kişiyi bekliycek
    Erkek dediğin de tertemiz olcak...

0|0
    0|0
  • Sakin ol önce sonra kalk çay demlee

0|0
    1|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • ben yapmadim hiç ustume alinmiyorum

0|0
    0|0
  • Evlenmeyin madem böyle düşünüyorsanız net

0|0
    1|0
  • bizimi çekiştiriyonuz şapşikler

0|0
    0|0
  • Malesef öyle çok rahatlar umursamazlar :))

0|0
    0|0
  • Öyle rahatız...

0|0
    1|0
  • Herkes için aynı şey geçerli değildir

0|0
    0|0
    • Tek tük var iyi çoğu böyle

• Aynen haklısın.. Ama şunu sana tüm samimiyetle söyleyeyim o kadar karaktersiz insana değer vermişim ki gerçek mi sahte mi artık hayatımdaki insanları ayırt edemiyorum

• Sulalemiz rahat.

0|0
    1|0
  • yine mi kaldırdın resmini :D

0|0
    1|0
  • yanlış erkeklerin cevresinde dolanıyosumnuz, safsınız dahada ileri gidip aptalsınız

0|0
    0|0
    • Doğru artık baş kaldırmanın vakti geldi

• Gönül bu diyelim ama ne yakışıklı ne çirkin olsun isterim

• işte öyle bakmıyola kızlar :)

• herkes mi aynı senin için

0|0
    0|0
  • kadınların eseri.

0|0
    0|0
    • Ben öyle yapmıycam valla

• yapma zaten. değişim yine kadınlardan baslayacak.
      talep etmeden alamazsın.

• E kızlar sallak
    Evlenirken sordunuz mu?
    Yok
    Çekin o zaman size müstehaktır

0|0
    1|0
  • Yav bir kaybol siz istemedikce calismiyorsunuz kıç buyutmektn başka isiniz yok can sıkmayı bırakın

0|0
    1|0
  • Bunlar böleler ya alayı öküz iğrenç yaratıklar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• öyle alışmışlar. öylelerinden uzak olurum umarım

1|0
    0|0
  • Hepsi ayni değil mesela halamda enistemde calisiyo enistem gelince evi supurur cocuklara ders yaptirir yemek koyar vilada yapara tuvaleti tenizler mesela babam kendi basina su bile alamaz iste hepsi bir olmuyo

0|0
    0|0
    • Ama geneli öyle değil mi Allah aşkına?

• Yok simdi öyle olanlarin hakkini yemiyelim ayrica geneli ôyle demek icin genelinin hayatindan gecmem gerekir

• Kesinlikle güven olmaz

1|0
    0|0
  • Sorma valla öyleler

1|0
    0|0
Yükleniyor...