Daha önce uçağa binmedim yardım?

Bilet aldıktan sonra valizlerimizi felan nasıl koyacağız nereye koyacağız yanımızda bulunması gerekenler neler? Kısaca hiçbir şey bilmiyorum.

0|0
0|7

Erkekler Ne Diyor 7

• İki tane kontrol noktası var. Biri havaalanından içeri girerken diğeri de bilet aldıktan sonra uçağa binerken. 1. ci kontrol noktasını geçtin havaalanına giriş yapmış oluyorsun. Sonra biletini alırken valizleri veriyorsun. Agir bagajlar uçağın altında gider. Uçağın içine yani yanına sadece kişisel eşyaları alırsın. Çantanda parfüm sakal köpüğü kısaca basınçlı tüple alakalı malzeme varsa bagajina köy yoksa ikinci kontrolde atiyorlar. Biletini aldın bagajlari teslim ettin. Bilette uçağa binecegin kapı numarası yazar o kapiya doğru gidiyorsun ve ikinci kontrol noktasından geçip binecegin uçağın kapı numarasında bekliyorsun. Vakit gelince de sırayla o kapıdan uçağa doğru giriş yapıyorsun

1|0
    0|0
    • 9gün

Gerçekten çok açıklayıcı oldu teşekkür ederim. Bileti aldıktan sonra derken? Orayı anlamadım.

• 9gün

Bileti nerden alacağım işte onu anlamadım ki. Bilet zaten elimde olmayacak mı girerken

• 9gün

İçeri girince markaların bilet satış noktası var ordan alacaksın. Önce internetten veya varsa etrafındaki bir acenteden yer ayirtip parasını vermen lazim

• kalabaligi takip et

1|0
    0|0
  • saçma şeyler için neden bu kadar kasıyorsunuz? 50 tane tabela var zaten 5 kg dan az ise valizin yanında al tekrar valiz bekleme derdinden kurtulursun. valize sıvı hiç bir şey koyma su hariç (parfüm, sprey felan)

1|0
    0|0
    • 9gün

Anladım teşekkür ederim. Ama uçuş kartı alınıyormuş sonra valiz bekleme olayı var. Hangi kapıdan geçeceğim yerimi nasıl bulacağım?

• Valizleri pas kontrolünde vericeksin zaten yanında çanta 5-8 kg arası alabilirsin

1|0
    0|0
    • 9gün

Pas kontrolü ne?

• 9gün

Teşekkürler

• 9gün

Rica ederim :)

• Hava alnında check-in yaptığın yerden uçuş kartını verirler. Ordan valizlerinizde versip uçağa bineceğin kapıya gidersin. yanına bişey almana gerek yok

0|0
    0|0
    • 9gün

Valla hiç anlamadım desem

• 9gün

Çok teşekkürler :)

• 9gün

Şimdi valizlerimle gidince yapacaklarım ilk güvenlikten geçeceğim. Sonrasında ne yapacagım tam sırasıyla acaba?

• Check-in yerinde checkin kağıdını alırsin aynı yerde valizini bırakırsın sonra güvenlik kontrolünden geçip uçağın gelmesini beklersin sonrada uçağa binersin

0|0
    0|0
  • binerken muavine vereceksin

0|0
    1|0
    • 9gün

Dalga geçilecek bir durum yok

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...