Cinlerle iletişim kuran var mı aranızda?

arkadaslar cinlerle iletişime geçen onlarla konuşan türden yazabilirmi Bn bir ara sürekli rüyamda da cinleri görüyrdm onları darbelere vurmama rağmn bisey olmuyrdu sonra âyet okuyordum cin yere yığılıyordu en son bir kadın cin ruymda görüyrdm bn sağ tarafma uzanmştm âyet okuyordum fakat kaybolmuyrdu. snra sol kulağımdan duman seklinde beynime girmeye çalıyordu. o sabah zor uyandım uyandğmda sol kulağımdan büyük bir ağrı vardı.. arkadaşlar rüyada olsun gerçek hayatta olsun cinlerle görüşen onlarla konuşan lütfen yazsın tesekkürler.

0|0
10|16

Erkekler Ne Diyor 16

• Din kaynaklı korkuların evrilerek obsesif kompulsif bozukluk yarattığı hal , şizofreni ile şimdilik alakası yok ama , Okb de özellikle inanç gibi hassas bir konu olunca oldukça inatçı bir zihinsel düşünsel hastalık halini alır ve kişi herşeyi buna yoracağından gecesi gündüzü kabusa döner.

Konunun gerçeğine gelirsek ; Allah kendinden daha güç yetiren varsa diğer tarafa geçebilir diye ayet göndermiş ama , bu soru ya da altına yorumu yazacak yaşa kadar bir kitap olarak dahi anlaşılarak okunmadığından birazdan nerde bu ayet göstersene diyenler de gelecektir :)

Nasıl düzelir dersen ; dua ya da namaz ile olmaz , bunlar sağlıklı kişiler için biat ya da niyaz özelliği taşır ama düşünce bozukluğu yaşayanların psikiyatri birimlerinden birine başvurması , bu cin can cun korkularından kısmen kurtulmanın en doğru yoludur. Kısmen diyorum , içine fazlasıyla ekilmiş dinden ve unsurlarından korkmak , etrafta bilinçsiz bilgisiz kışkırtıcı tavsiyeciler oldukça tekrarlayacaktır da...

Hayır ben cinlerle konuşuyorum diyen , ciddi anlamda şizofreni dallarından birindedir , gördüğü de duyduğu da konuştuğu da halisunasyondan ibarettir. Özellikle paranoid denen türdeki şizofreni tehlikelidir zira , Allahın cinler üzerinden emir gönderdiği ve duyduğu düşüncesi ile , olmayan suçlarından dolayı geceyarısı yakınlarını dahi öldürebilir.

1|0
    0|0
    • 10gün

Sağol yorumun icin

• 9gün

sana tavsiyem bu kafanı değiştir var olan gerçekleri inkar etmek doğru değil

• 9gün

Senin , bu yazdıklarını bilinçli olarak uydurduğun fikri daha ağır basıyor , benzeri de bilmemne şahsının kafasına göre peygamberin rüyasına ikide bir girip şunu bunu dediğini iddia etmesi ama gerçekte kontrol ettiği bir güruha kendi amacı doğrultusunda yön vermesi ile arada duyulan şeylerden...

• Bol bol ayetel kürsi felak ve nas surelerini oku
    Cinler abdestli ve dualı olduğu surece insana zarar veremez Allahın izni ile..

Unutmayın;
    Cinlerde bizim gibi, Allaha kulluk etmek için yaratılmış
    Aciz birer varlıklardır..

Allahu Teâla Kuranda ne buyuruyor;

"Ben cinleri ve insanları ancak bana kulluk etsinler diye yarattım"..

1|0
    0|0
  • İrma ile konuşuyordum. Tahrik edildikten sonra yalancı peygamber olmakla suçlandı ve idam edildi... Lamsei iki harften oluşur ve Irma'nın tasarısına tekabul eder. Ona ırma ismi verdim çünkü kalbini yok sayacak sadakat iki harfinde gizli Lam ve Sin... Bende öğreneme isteği geliştirdi şimdi ruhuna adayacağımız kalbin bazı harflerde gizli olduğunu fısıldayarak anlayacağımızj düşündüren bir tasarı sundu... Onu hiç görmedim ama Lam ve Sin fısıldayan sesi bana tasarısı hakkında ipucu veriyordu...

1|0
    0|0
  • üç harflilerle konuşmak biraz akıl işi. musallat olduğu kişiyi bırakmazlar

0|0
    0|0
  • Eti cinle yemeden once bakisiyoruz baya

1|0
    0|0
  • Bana musallat edebilir misin bir tanesini :)

1|0
    0|0
  • benım sevgilim cin

0|0
    0|0
  • Ooo hergun geceleri parti yapiyoruz :D

0|0
    0|0
  • ateşle oynuyorsunuz

0|0
    0|0
  • Ulan mal mısın ya

0|0
    0|0
  • he ya var yamuldum

0|0
    0|0
  • Bir defa ona dokundum sabah dokunduğum parmağım teninin rengini almıştı bir süre kalmıştı parmağımda

0|0
    0|0
    • 10gün

yaşadınmı bunu görüntü sünü gördnmü

• 10gün

dediğin doğru Cinler kısa boylu

• 10gün

Evet çok kısaydı

• Var konuşan

0|0
    0|0
  • her gece sevişiyoruz :D cok ateşliler

0|0
    0|0
    • 9gün

senin varya gelmişine geçmişine sakın benim sayfama yanaşma. . benim sayfamda senin gibi soysuzların yeri yok

• Ben bir kaç kişi biliyorumda milletin deli demesinden şizofren demesinden bıktıkları için kimseyle bu konuları konuşmuyorlar

1|0
    0|0
    • 10gün

bn inanıyorum milleti takmasnlr. ne diyorlar

• 10gün

biraz

• 10gün

Bende birkaç duyduklarımla birde ayet hadis gibi şeylerden biliyorum.

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 10

• Sakın bulaşma uzak dur.. onlar yokmuş gibi davranmaya çalış çok korkma ya da bunu belli etme. Onlarla dalga geçmeye inanmamayada kalkışma sakın.
    Onlarında bizim gibi hayatları aileleri var her bana musallat oldu diyenede inanma. O kadar kolay değil gelip durduk yere bir insanla uğraşmazlar dediğim gibi çok uğraşmamak rn doğrusu.
    Ben korkmuyorum ve başıma çok olay geldi son zamanlarda muskayla uyuduğum için sorun yok ama dediğim gibi ben aştım o konuları o yüzden rahat konuşuyorum.
    Sen uğraşma başın yanar benden uyarması

1|0
    0|0
  • Ahahah ay çok güldümmm😂😂 ya benim cin olan arkadasim var ben ona söylerim o sana simdi hemen 5 dk ya kadar ulasir merak etme muhabbet filan edersiniz😂axfsgcwts

0|0
    0|0
  • konuşarak değil ama tuhaf bir şekilde hissederek iletişim kurabiliyoruz çok yardımcı oldular bana bu zamana kadar

0|0
    0|0
  • Melekleri hissediyorum 🙈

0|0
    0|0
  • İletişim kurup napcan?

0|0
    0|0
  • Yok öyle bir şey

0|0
    0|0
  • hayir daha o kadar ermedim 😊

0|0
    1|0
  • Ben dovuyorum gelemez imanim engel olur

0|0
    0|0
  • görüşüyorum, onlar konuşuyor.

0|0
    0|0
    • 10gün

ciddimisin

• 9gün

benim bildiğim normal şekilde asla konuşmazlsr. alemleri farklı olduğu için farkli iletişimleri var anca bir insanla hislerle iletşm kurarlr

• 9gün

zaten öyle , telepati

• Bende cok arastiriyorum bu konulari cok var oyle iletisim kuran

0|0
    0|0
Yükleniyor...