Ne yapmalıyım? Korkuyorum?

Arkadaşımın eski sevgilisi peşini bırakmıyor. Tehtidle, zorla yanında tutuyor. Arkadaşım mahvoldu. Hayatını mahvetme noktasına getirdi. Her gün ardı arkası kesilmeyen tehtidler alıyor. Ailesiyle ilgili. Soylerim, herşeyi anlatırım diye tehtid ediyor. Demin beni aradı. Whatsapp konuşmalarımızı okumuş. Bağırdı, çağırdı, küfür etti. Sen bana şerefsiz pis diyemezsiniz dedi. Sonra tekrar aradı. Arkadaşımın sevdiği çocuğun numarasını istedi. Vermedim. Ne yapmaya çalışıyorsun? Yetmedi mi yaptıkların diye çıkıştım. Bana ben namusumu korumaya çalışıyorum dedi. Ben inanmıyorum arkadaşımın öyle bir şey yaptığına, inanmakta istemiyorum. Ne yapmalıyım? Lütfen yardım edin. Arkadaşım hakkında çok endiseleniyorum. Sürekli ölmekten, intihardan bahsediyor. Arkadaşımın ailesi çok katı, mahvederler arkadaşımı. lutfen yardımcı olun.

0|0
2|5

Erkekler Ne Diyor 5

• pohu ara.

0|0
    0|0
  • Polise şikayet edin arkadaşım manyakmısınız siz ya. Gelicek sonunda alıcak birinizin hayatını daha mı iyi olacak öyle?

0|0
    0|0
  • Öldür

0|0
    0|0
  • 5 6 kişi bul sağlam elini ayağını kırsınlar

0|0
    0|0
  • emniyete gidin

0|0
    0|0
    • 13gün

Ailesi ogrenirse her şey daha kotu olur.

• 13gün

Ya doğru ama ne bileyim. Cidden hayat denilen birşey kalmadı onda. Ailesi mahveder onu. Bu sefer kendine zarar verir diye korkuyorum.

• 13gün

bişi olmaz... konu dediğin gibi ciddyise savcılığa emniyete gidin mutlaka

Kızlar Ne Diyor 2

• havlayan köpek ısırmaz kız ona karşı sürekli korkak ürkek durursa o kadar zarar görür elinden geleni ardına koyma diye çıkışsın eminim ki bişey yapamayacaktır

0|0
    0|0
    • 13gün

Gözü kara birisi o elim ayağım titriyor ya ağlıyordu arkada arkadaşım. Cidden söyler ama ailesine annesi mahveder onu

• 13gün

birlikte olduklarına dair elinde kanıt var mı peki çocuğun

• 13gün

Bilmiyorum. Ben inanmıyorum. Yeni öğrendim zaten.

• Benim gibi tehdit edilen biri daha..😪
    Bu erkeklerin amaci ne ya.. Sinir bozuntulari.. Dert etmesin ben umursamiyorum bir sey olmuyor.. Şöyle düşün eğer erkek bir kizi yasadiklari yonuyle ailesiyle tehdit ediyorsa kuru tehdittir.. cunku ailesine soyledigi an oglanda basina dert alacak bunu goze alabilir mi? Ben psikologa gittim.. bende cok kotuydum ve o beni rahatllatti.. Gercekten 3-4ay gecti bisey olmadi olmazda.. Sadece kuru kuruya bir tehdit.. Arkadasinda korktugunu belli etmesin bu kadar.. Korktugunu belli ettigi icin cocuk boyle davraniyor

0|0
    0|0
    • 13gün

Bilmiyorum ki ya. Çocuk her yönden mahvediyor onu. Psikolojisi alt ust oldu zaten. Yapar o şerefsiz herşeyi.

• 13gün

Of herşey daha kotu oluyor.

• 13gün

Yasiniz kac sizin

Yükleniyor...