Biz neden kaybediyoruz?

Sanırım elimizdeki güzel şeyleri kaybetme sebebimiz fazla bağlanmak ve fazla değer. Bu bir insan ya da herhangi bir nesne olsun ne kadar önemsersek elimizden kayıp gidiyor.

0|1
5|43

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 43

• Hayatta çok istediğin olmaz diyorlar ya bu zenginler hiç bişey istemiyor da takvada nirvanaya mı çıkmış @mk 😠

S! ktiret gitsin olmasın hiçbirşey elimizdeki yetenekler sahip olduğumuz emeklere harcadığımız onca yıllara yazıklar olsun

Ben otomobil tasarımcısı olmak istiyordum yıllarca çizdim olmadı yol gösterecek kimse de çıkmadı iş işten geçince öğrendik italya da okumamız gerektirdiğini şimdi sövüyorum yeteneğime zehir gibi çalışıp matematikte eksik kalan beynime herşeye

Şimdi son kez kürek çekiyorum bir işte hayatımı devam ettirecek potansiyele gelmek için

Yine olmadı exit in the world ya da game over 😊 😉

1|0
    0|0
  • Ne fazla sıkı tut seninmis gibi
    Nede fazla serbest birak kacip ucacak gibi
    Böyle bisiydi herhalde 😂

1|0
    0|0
  • Yanlis insana dogru degeri veriliyor genelikle ve dogru insana dogru deger verilmez. Ve bundan dolaui hep olmaz ama zaten cok baglanmamak gerek herseye hersey bizim degil hersey gelip gecici herseyin tadini almaya bak hayat guzel herseye ragmen :)

1|0
    0|0
  • haketmeyenler düşünsün bunu

1|0
    0|0
  • Kaybedilen nedir? Şu hayatta herşeyin ölçüsü vardır sevgi saygı hoşgörü merhamet vs.. Kuşkusuz kaybettiğimizi zannettiklerimiz aksine kazanca döner! Tecrübe! hayat kitap gibidir okuduğun kadar anlar ve yaşarsın unutulmamalıdır ki duygularla değil mantığımızla hareket etmeliyiz! Bir araç duygularla değil mantıkla hareket eder her gelecek gün olgunlaşmamıza neden olur. Demekki eksikler yanlışlar çok! Hiç bir zaman yanlış yoldan doğru hedefe varılmaz..

1|0
    0|0
  • Herşeyin geçici olabileceğinin farkında olmak lazım biliyorum sözde çok kolay ama bence çözüm bu. Çok fazla değer verdiğin bağlandığın birini ya da bişeyi kaybedince etkisinden kurtulmak her ne kadar kişiden kişiye göre değişse de herkesi az çok olumsuz olarak etkiler bu net

1|0
    0|0
  • bazen değer verilmicek insanlara değer veriyoruz ondan kaybediyoruz güzel şeyleri kaybetmemizi sağlicak kötü şeyler olabiliyor ne kadar da çabalasak hep bir kayıp var

1|0
    0|0
  • Siz kaybediyorsunuz benim birşey kaybettiğimiz yok

1|0
    0|0
  • hazır bokun ve pisliğin dibini görmüşken; burdan tüm kaybedenlere, gözünü açar açmaz dumanlanan, benim gibi duşa bile sigarayla giren tüm keşlere ve tüm amelelere selamlarımı yolluyorum..

1|1
    0|0
  • yoo ben kaybetmıyorum

1|0
    0|0
  • insanlara iyilik yaramıyor çünkü

1|0
    0|0
  • Inan bunun cok buyuk bir dert oldugunu dusunurdum artik umrumda degil

1|0
    0|0
  • bu hayatta kimseye kendinden fazla değer verme
    hadi verceksen karşıdakininde sana değer verdiğine ver

1|0
    0|0
  • kaybetmiyorum. bilmem

1|0
    0|0
  • İyi niyetimizden kaybediyoruz.

1|0
    0|0
  • Kaybedenler kulübüne hoş geldiniz..

1|0
    0|0
  • Safsınız

1|0
    0|0
  • artık kaybetmeye alıştım ben

1|0
    0|0
  • Ben de de öyle oluyor hanımefendi

1|0
    0|0
  • Sanırım oyunu kuralına göre oynayamamaktan

1|0
    0|0
  • Aynen öyle

1|0
    0|0
  • Çok sevince şimarıyor, başka arayışlar peşine düşüyorsunuz.
    Ne sevdiğini belli etse nede etmese, hani bana ilgi, hani bana sevgi diyosunuz, sıkboğaz ediyosunuz.
    Az sevince, peşinden koşuyor, yolunda köpek oluyorsunuz.
    Yazarken bile başım ağrıdı.
    Sevgili yapmama nedenim.

0|0
    0|0
  • Vicdan dan

1|0
    0|0
  • aslında dediklerinin gitmeleriyle hicbi alakası yok. gitmek istiyolar ve gidiyolar sadece bu. sadece bu kadar

0|0
    0|0
  • Bir seyi cok istemeyeceksin demis eskiler.. Guzel demis dogru demis...

1|0
    0|0
  • biseye ne kadar sahiplenirsen o kadar cabuk kaybedersin

1|0
    0|0
  • Neden mi? Kendinden fazla deger verdigin kisileri adam sanip seviyorken onlarin seni degersizlestirmesini goremedigin icin.

0|0
    0|0
  • Kaybetmiyom

0|0
    0|0
  • kaybetmeyen insan yoktur.

0|0
    0|0
  • Saflıktan

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    13

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 4

• İyi nıyetlıyız ondan

1|0
    0|0
  • Sakınan göze çöp batar derler😊

0|0
    0|0
  • aynen öyle.

0|0
    0|0
  • Ben kaybetmedim öyle var sayman yani

0|0