Aleyna tilki sizce kötū örnekmi?

Aleyna Tilki, daha ağızı sūt kokan bebecik Ekim ayı boyunca İstanbul başta olmak üzere birçok gece kulübünde sahneye çıkıyor Oysa 18 yaş altındakilerin içkili mekanlarda çalışması yasak. Tilki ise 16 yaşında yani reşit değil sizce bu tilkinin bu yaşta yaptığı iş doğru bir işmidir?Aleyna tilki sizce kötū örnekmi??

0|0
19|13

Kızlar Ne Diyor 19

• Aman çok umrumda Türkiyede neler olup bitiyor bunun derdine mi düşücem istediği yerde çıplak konser versin banane kendi istiyor bu hayatı umrumda değil 😂 😂

0|0
    0|0
  • Bu kızın örnek olması imkansız. Ne kötü yönde, ne iyi...

0|0
    0|0
  • O bir müzik insanı ailesinin de izni var. Elbette hobisinden para kazanmak isteyebilir. Bu gayet normal bir şey. Çok abartılıyor.

0|1
    0|0
  • Sence doğru bir tarafı var mı?

0|0
    0|1
  • Doğru bulmasamda , yerli ve yabancı şarkıcıların çoğu genç yaşta sahnelere çıkar. Şimdi o hayran olduğunuz tüm Türk ve yabancı ünlülerde aynıydı. Dünyada tek örneği aleyna tilkiymiş gibi tepki göstermeyin ayrıca bir şeye tepki gösterilmesi gerekiyorsa öncelik "çocuk gelinlere" dir.

1|0
    0|0
  • Çokta osmanımdaydı 😂😂

0|0
    0|0
  • Çocuk yaşta hiç doğru değil. Ebeveyn başında olsa ne olacak. Ebeveyn normal olsa kızım sayesinde para kazanayım derdine düşmez zaten. Bu kızdan daha küçük olup kötü şartlarda çalışan, ailesini geçindiren, okula gidemeyenler var. Asıl gündem onlar olmalı bence. Çünkü asıl kötü durumda ve yardıma ihtiyacı olan onlar.

0|0
    0|0
  • Ailesi izin veriyor ise bence herkes ozgur

0|1
    0|0
  • Beni ilgilendirmez bu konu ailesi izin veriyorsa bize pok yemek düşer

0|0
    0|0
  • Ben doğru bulmuyorum 18 yaş sınırı var ve bu herkes için geçerli

0|0
    0|0
  • Kötü ornek demek az kalır

0|0
    0|0
  • Hayır bence doğru değil ortalık sapık kaynıyo

0|0
    0|0
  • Kötü

0|0
    0|0
  • sayılır :D

0|0
    0|0
  • Öyle

0|0
    0|0
  • İlgilenmiyorum

0|0
    0|0
  • Müziğin yaşı yoktur.

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • ya şu fotoğraf bile herşeyi anlatıyor

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 13

• Bu ergeni başımıza bela edenler mahkemede bunun hesabını vermeli.. Yeter mk..

0|0
    0|0
  • teknoloji erken büyütüyor
    ana babalar paragöz!

0|0
    0|0
  • Bizene

0|0
    0|0
  • Ailesinde bitiyor her şey demek ki ailesi çok fazla geniş. bilemiyorum. Ama bu kızı örnek alan gençler varsa gerçekten yazık bu ülkeye.

0|0
    0|0
  • sahne yasagı konmalı kanunları çineyemez 18 yaş altı çocuk dur
    18 yaş altı içkili mekanlar gimez

0|0
    0|0
  • Değil.. Abartıyorlar bence.

0|0
    0|0
  • her koyun kendi bacağından misali, boş ver bunu harcarlar yakında ki harcanası birisi zaten. aynen iffet filminde menajerinin müjde ara yaptıgı konusmanın ta kendisi bunda vuku bulucak

0|0
    0|0
  • Hay Aleynanıza ya.

0|1
    0|0
  • Aleyna denen bu hatunun ne kadar egoist olduğunu biliyor musunuz? Kendisini parmakla göstersin, onu övsün diye etrafındaki insanlara köle gibi davranıyor sırf egosu yüzünden. Böylesine yapılacak şey belli aslında ama şu an sitedeyiz olmaz.

0|0
    0|0
  • Dogru degil. Birde ciktigim mekanlarda annem ve babamda yanimda oluyor demisti 😂

0|0
    0|0
  • İleride çok bütük bir kaltak olabilir. nefret ediyorum zaten bu kızdan a q

0|0
    0|0
  • değil ve bu konuyu çok abarttınız.

0|0
    0|0
  • İlgilendirmiyor beni

0|0
    0|0
Yükleniyor...