Artık neden suriyeli gelinler revaçta?

Duyduguma gòre türk erkekleri artik suriyelilerle evlenmeye basliyorlar. sebepleri nedir sizce?

Artık neden suriyeli gelinler revaçta?

0|0
9|11

En İyi Kız Görüşü

• Sebebi çok net değil mi? Bir miktar para verip haya boyu köle alıyorlar. Dövse hesap soracak kimsesi yok vs..

0|0
    1|0
    • 5gün

meselenin dayak boyutu oldugunu sanmiyorum. guneydogu kadinlarina boyle bir ragbet yokki :/

• 5gün

Egitim düzeyine göre. Dayak misal soyledım zaten ama genel olarak çöpsüz üzüm o kadınlar. Evlilikle kamufle edilip 20 liraya pazarlayanlar dahi var. Suriyeden gelen cocuklar bile gelır kapısı oldu

En İyi Erkek Görüşü

• türk kızları gibi talepkar değildir karnım doysun yeter diyodur ondan alıyolardır.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Okumamış etmemiş sadece evlenmek için yetiştirilmiş. Bu yüzden olabilir.
    Fakat çocuk eğitimlerine bakıyorum ve notum sıfır. Saldım çayıra Mevlam kayıra felsefesini benimsemişler adeta.
    İyi eş olabilirler belki ama iyi anne değiller. Zaten doğurmaktan gına gelmiş kadınlara.
    Gelin kayın valide doğuma giriyorlar. Düşün.

0|0
    1|0
  • Sanırım Suriyeli kızların beklentileri daha az. Malum her erkeğin maddi durumu standart bir Türk kızının isteklerini karşılamak için yeterli olmayabilir... Sonuç ortada.

0|3
    0|0
  • bunu pıtır pıtır cocuk dogurup kırmızı ışıkta dilenen kadınlar mı demiş

1|1
    1|0
  • Ucuza geliyor herhalde.

0|0
    1|0
  • ulan Türk kızı varken Arap neyinize, pis pis kokuyorlar, mikrop bir millet

0|0
    2|0
    • 5gün

Suriyede su yok ya belki ondandir. Türkiyede bol bol yikanirlar :/

• 5gün

Su bile temizlemez onları, yolda görünce dövesim geliyor pislikleri, ülkenin içine ettiler mk canileri

• Bilmiyorum ki bende anlamadım 😐

0|0
    0|0
  • ucuz oldukları için..

0|0
    1|1
  • İşve cilve naz hepsi onlarda. tek bildikleri oynaşmak. zaten erkeklerde bunu istiyor 😀

0|0
    1|0
    • 5gün

Türk kizlarinda hep trip diyosun :/

• 5gün

*nerden biliyorsun?

• 5gün

Biliyorum bulundugum yerde dolu

Erkekler Ne Diyor 10

• bir çoğu bildiğin parayla satılıyor e bu haliyle normal kızla tanış gez toz iste nişan düğün tüm bunlara göre çok daha ucuza geliyor kız tarafı şunu istedi bunu istedi derdi de yok diğeri gibi vs tabi bunlar en basit sebepler nazı tuzu daha az da oluyordur o da bir etken sonuçta ;)

0|0
    0|0
  • Ucuz olduklari icin. Sadece Ekonomik olarak demiyorum. Bazi tipler var Türk kizi suratina bakmaz, bunlarda gidiyorlar iste Suriyeliler ile evleniyorlar cünkü onlarin beklentileri okadar yüksek degil.

0|0
    1|0
  • çünkü abazalar bir yerde iyi de oluyor kendı zihniyetleri olan arapları bulup türk kızlarını heba etmiyorlar ama aynısını bir türk kızı yapsa tüm mahalleli tepki verir

1|1
    0|0
  • Millet 20 liraya fuhuş yapan suriyeliye kadar düşmüş demek :D

0|1
    0|0
  • şaban gibi abi karıyı kaça aldın hesabı gerek yok Suriyeliye dün vatanını satan yarın beni satar evde kalırım Suriyeli ile aynı odada kalmam

0|0
    1|0
  • Asimile olacağız mk

0|0
    0|0
  • Suriyeli kadınlar gerçekten çok gzeller ayrıca kocalarına da çok düşkünlermiş

0|0
    0|0
  • Kadınların beklentisi yokki ulkeye donmemek icin burdaki parasiz biriyle bile evlenir. standart diye bisey yok kadinlarda

0|0
    0|0
  • Türk kızların kriterleri yüksek olduğu için.

0|0
    0|0
  • Hem güzeller hem naz yapmıyorlar gibi onlarca sebep var.

0|0
    0|0
    • 5gün

Antepli biri demisti. Güzelleri kiliste antepte kapiyorlarmiş. Cirkinleri de bu tarafa geliyormuş :/

Yükleniyor...