Okuduğum şehirle ilgili hiçbi şeyi sevemedim ne yapıcam?

Yapamıyorum arkadaşlar. Yurtta iki kişilik odada kalıyorum oda arkadaşım sürekli yaptığımı giydiğimi eleştiren biri. Her sözüne cevap versemde bazen dayanamayıp sesimi yükseltsemde anlamıyo hala devam ediyo. Okulda da vize haftası kütüphanede çalıştıkları için bir erkek arkadaşımla sabahladım onun lafını edip adımı çıkardılar. Hala da sözünü edip duruyolar. Bizde sadece vize final yok aynı zamanda ödevler var hoca beğenmezse istediğin kadar uğraş puan bile vermiyo. Yurttan markete gidene kadar en az 10 kişi laf atıyo. Haftasonları yaşadığım şehre gelmeye başladım. Burdan giderken ayaklarım geri geri gidiyo her dönüşümde ağlıyorum. Yatay geçiş yapmayı düşünüyodum ama evimin olduğu şehirdeki hiçbi üniversitede dönem ortası yatay geçiş yok. bir dönem daha kalmaya tahammülüm yok ne yapıyım ben

0|0
2|3

Erkekler Ne Diyor 3

• anladığım kadarıyla büyük şehirde yaşamış ama küçük bir şehirde okuyorsun. oraya alışamadın neden alışmayı denemiyorsun bence daha önceki ortamlarını unutup oraya konsantre olmayı dene ne kadar şanslısınki oda arkadasın rahatsız olduğu her seyi söylüyor. gercek dost acı söyler o arkadaşının kıymetini bil derim

0|0
    0|0
    • 10gün

oda arkadaşımda küçükşehirden gelen biri hatta merkezde değil küçük bir ilçede büyümüş. küçümsemek için söylemiyorum ama dediğin gibi bende büyükşehirden geldim. bakış açılarımız çok farklı. bana bir ara başını kapat diye baskı yaptı, bir ara yaptığım makyaja karıştı makyajda maskara ve göz kaleminden ibaret. okuduğum bölüme laf söylüyo devlette iş imkanı yokmuş ne halt yemeye okumuşum, vize haftası izin alıp kütüphanede sabahladım. hanımefendi o sabahlamayı bilirmiş kim bilir kimin evindeymişim gibi daha çok şeyler. bunun mu kıymetini bilicem.
      alışmayı çok denedim ama esnaf bile üniversite okuduğumu öğrenince bir şeyin fiyatını iki katına çıkarır oldu. ya oryantasyon partisi yaptılar beraber takıldığım kızlar gitmek yerine kampüsü turlayıp her yerinde selfie çekindiler ben bırakıp partiye gittim orda bulunan hiçbi gruba ait değilim diye görmezden geldiler yanlarına gittim konuşmadılar. bir de üstüne bir erkek arkadaşımla konuşunca adımı çıkardılar. ben nasıl kalıyım artık

• 10gün

Radyo televizyon

• 10gün

hımm

• Kendi önüne bak boşver başkalarını

0|0
    0|0
  • seni şiddetle orduya davet ediyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• nerde okuyosun