Kapat

Ahmet kaya pkk yanlısı mı? Severek dinliyorum. Almanya'da verdiği konserde apoyla ilgili şarkı söylemiş. Olmasın ya😄

1|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

• Pkk yanlısı "vallahi biz apoyu özledik" diye bir şarkısı var. Ama ben şarkılarını hala dinliyorum onun gibi birisi daha gelmez.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben de ogrendigim anda arastirdim ve dinlemeyi buraktim.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 14

• Maalesef

2|0
    0|0
  • pkk lı olamsa apoyu özledık der mı?

2|0
    0|0
  • Sanatçılara sanat çerçevesinden bakılmalı

1|1
    0|0
  • Adam öldü bilin istedim

0|1
    0|0
  • salla pkklı olsa nolur adam iyi şarkı yapmış seside iyi napak dinlemyek mı hem dinlesende onun cebine bişey girmiyodur artık

1|0
    0|0
  • Kaya kendisini izlemeye gelen kalabalığa “Kürdüz Biz” isimli şarkısını seslendirirken “barışı özledik” sözlerini değiştirerek “o dostu özledik” ve tekrarında ise “Apo’yu özledik!” diyor.
    Şarkının sözlerini “Apo’yu özledik” şeklinde değiştirdikten sonra dinleyicilerinden zafer işaretleri ve “biji serok apo” sloganları atarak alkış alması onun 3 defa daha aynı sözlerle aynı şarkıyı tekrarlamasını sağlıyor.

0|0
    0|0
  • evet pkk lı..

1|0
    0|0
  • bencede pkk yanlısı

1|0
    0|0
  • ahmet kaya yaşasaydı bugün pkk kalmamıştı.

0|0
    1|0
  • Vatan hainidir

2|0
    0|0
  • Almanyadaki konserde arabamı serefsizlerin ülkesinde bıraktım deyip türkiye ye laf eden apoyu özledik dost apoyu diyen ta kendisidir ve bu konserde pkk bayragının altında sarkı söylemiştir

2|0
    0|0
  • öyle dir öyle

0|0
    0|0
  • Ama öyle

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• "Kürt'üz biz vallahi dostu özledik ,
    Kürt'üz biz vallahi Apo'yu özledik " dizelerini duyup da hala Pkk veya yanlısı olmadığını söylemek tamamen saçmalık.

Dinleyen, destekleyen herkes de bilhassa öyledir. Yalanlamaya gerek yok.

0|0
    0|0
  • Evet pkk ya yardım etmiş topladığı paralarla vs. hatta açık açık söylemiş

1|0
    0|0
  • Değil

0|0
    0|0
  • Hemde en koyusundan

0|0
    0|0
Yükleniyor...