Size bu ceza nasıl?

tecavzcülere idam edilirse onun için çabucak bir kurtuluş olur bence hadım edilmesi durumu bence bu olayı çözer gibime geliyor hapis cezası verilirse kurtuluyorlar hırsızlara ise alnına çıkmayacak bir biçimde hırsız yazısı yasılsın sizce bu uygun bir cezamı ya da uygulansa nasıl olur?

0|0
2|4

Kızlar Ne Diyor 2

• idam en guzeli

0|0
    0|0
  • Bence hadım edip bıraksınlar kan kaybından ölsün şerefsiz -anestezi falan olmasın-

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Arkadaşlar olaya şöyle baksak... Yani illa ki tecavüz olacak ve biz bunun cezasını mı konuşmalıyız? Yoksa, hiç tecavüz olmamasına mı uğraşmalıyız? Hani o, bu tecavüz edecek, olan olmuş. Artık onu assan kessen ne değişir? Hiç olmasa? Böyle bakabilmeliydi devlette...

0|0
    0|0
    • 8gün

herif hapisten çıkınca yine yapıyor hasta pislik

• 8gün

Ama işte bu erkekleri nasıl tespit edeceğiz? Büyüğe tecavüz eden var, pedofili denilen bir de çocuğa, bebeğe edenler var...

• Penisini kesiceksin tamam

0|0
    0|0
  • Insan haklarina aykiri.

0|0
    1|0
  • Zina edenlerede yazalım olurmu? Hırsız dediklerinin çoğu açıktan yapıyor bunu biliyormusun oturmuş orda onu suçluyorsun bunu suçluyorsun OH sanki sen çok iyisin. Tecavüz edenlerin ise cezası belli yok edilmeli

0|0
    0|0
    • 8gün

yok edersen çabuk kurtulur hırsız dediğin daimi olarak yapana bu ceza verilmeli kul hakkı yemeye meslek edinmiş olanlar çok var açlıktan yapanların durumu belli

• 8gün

Dostum bu yasalar hep güçlüden yana yine adalet sağlanmaz. Zamanında adam öldürüyordu birisi üstleniyordu anlıyacağın hangi sistemi getirirsen getir laiklik olsun komunizm sosyalizm ne olursa olsun bu budur. Güçlüyü hiç nir şekilde suçlayan cezalandıramazsın. Oyüzden illaki bir yolu bulunur. Açlıktan hırsızlık yapan garibanlar da cezalandırılır durur bu dünya böyle malesef

Yükleniyor...