12 yasindan buyuk cocuklarin?

tecavuzde rizasi olabilecek artik ve tecavuz tecavuz olmaktan cikacak cunku 12 yasindan buyukse bir cocugu rahatca elleyebilir sonra korkutup istedim diyeceksin diye tehdit edip rizasi varmis gibi gosterebilirsiniz. Gercekten bu kadar igrenc olmayi nasil basariyor bu ulke?

0|0
2|15

En İyi Erkek Görüşü

• Benim hep bir hipotezim var,
    Açıklarsam eğer şöyle olabilir.
    Eğer siyasetin içinde iseniz , ve işler siyasi ve ekonomik anlamda kötü gidiyor ise , toplumun bu siyasi ve ekonomik negatifliği görmemesini istersiniz.
    Bunun için de toplumun "Hassas" olduğu noktalar ile uğraşırsınız ki bu ekonomik ve siyasi istikrarsızlıktan önce konuşulan bir konu olsun.
    Bunun adı "Algı operasyonudur"
    Sen bu konuyu düşünürken , siyasal ve ekonomi olarak batıyoruz.
    Ama işte toplumun tüm derdinin "Tecavüz ve erken evlilik" olmasını konuşmasını istiyorlar.
    Sonra da yanlış anlaşıldık kaldırıyoruz bu önergeyi diyecekler.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Böyle miydi bu yasa? Birileri bir şeyler diyordu da. Hani farklı bir olaydı sanırım. Böyle olduğunu düşünmüyorum. Bunu yapamazlar...

0|0
    0|0
    • 9gün

Bak haberlere

• 9gün

İnsanlar çıldırmış o zaman. Bu nasıl bir zihniyettir. Bu kadar cahil, bilgisiz kişiler mi bu yasayı getirenler? Bakın demek ki okumak yetmiyor. Üniversite bitirmiş belki bu kişiler, ama beyinleri yok. Mesele kendini geliştirmek, Üniversite okuyunca olsaydı keşke...

• Çünkü onun bunun çocukları oldukları için.. Bunlar babalarından da böyle görmüşler, bacılarınada böyle yapıyorlar. Çünkü bunlar şereflerini karakterlerini diktiğim sütübozuk ya. vşak kılıklı alag. avatlar.

2|0
    0|0
  • insanlar hayvansa çocuk ne yapsın

0|0
    0|0
  • Artık 1 muz cumhuriyeti olduğunuz içindir, unicef bu olayı duyurdu medyadan tepki gelir sanırım

1|0
    0|0
  • Rezil bir ulke

0|0
    0|0
  • Bilmem

0|0
    0|0
  • ülkeden mi sayılıyoduk. hımm

0|0
    0|0
  • bilmem zor olmasa gerek igrenclık

0|0
    0|0
  • hepsinin ya

0|0
    0|0
  • boku çıktı olayın

0|0
    0|0
  • İnsanlik disi bisey cok cirkin bir dusunce

0|0
    0|0
  • diyecek söz yok

0|0
    0|0
  • Sorun aslında 12 yaşındakiler değil. Onlar çocuk. Asıl cevap verilmesi gereken şu. 14,9 Yaşındaki bir kız ile 15,01 yaşındaki bir erkek ilişkiye girdiğinde erkek çocuk 10 yıl ceza alıyor. Her ikisi bilerek ve isteyerek yaptıklarında. Erkek 14 yaşında ise 8 yıl ceza alıyor. 14 yaşındaki bir kız böyle bir şey yapmaz demeyin. Yapanlar var.

0|0
    0|0
    • 9gün

Bence sorun 15 yasindakinin de sevismesi cinsel egitim olmamasi bunlarin zaten hapse degil psikolog gozetimine gitmesi lazim

• 9gün

Bakin sevismenin ilk adimlari atilir opusulur koklasilir normal bir yere kadar ama iliskiye girmek bilincsizliktir.

• 9gün

Size katılıyorum. Fakat yapan yapıyor. aynı yaş grubunda olunca kabak erkeğin başına patlıyor.

• Akp'ye oy veren kisiliksizler dusunsun.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• suc ulkenin degil bunu yapanlarin

0|0
    0|0
    • 9gün

Suc tamamen ulkenin Şu an goz yumuluyor su yasaya gayet de herkesin sucu var

• 9gün

goz yumulmuyor aslinda ama kurallari koyanlara soz gecirilmiyo
      basina gelene kadar anlamiyo kimse malesef

• 12 yaşındaki biri çocuk değildir.

0|0
    0|1
    • 9gün

Nedir?

• 8gün

Ortada çirkinlik yok. Neyse tartışma uzamasın artık

• 7gün

var tabi ki