Ne zorunuz var suriyelilerle?

Ya ben ankarada yaşıyorum burda 3 bombayada şahit oldum bir tanesini çok net gördüm ve haftalarca kendime gelemedim o insanlar belli bir taraf bile yokken savaşmak zorundalarmı insanızlan hepimiz sorsalar ülke müslüman ülke araplardan hiç bir farkınız kalmamış türk kültürününde içine etmeyi başardınız 👏🏻 kültürü geçtim insanlık zaten aranıcak bir özellik değil artık ülkede gerçekten suriyelilere laf edenler bir durup düşünsünler her gün etraflarında onlarca bomba patlarken kaçmaktan başka naparlarmış?

0|0
1|8

En İyi Kız Görüşü

• insanlarda vicdan denilen bişey kalmamış... Ozaman Almanya'daki Fransa'daki Türkleride böyle ezip davransınlar...

0|1
    0|0
    • 8gün

Yorumlara bir baksana ana bacı sövecem zor duruyorum ya cahil cahil konuşuyolar ordan burdan duydukları laflar hep ezbere sadece lafı ediyolar savunamıyolsr bile laflarını embesil maymunlar

• 8gün

Yokya ne tutcaklar bir darbe muhabbetime sokağa çıktılar zaten karşıdaki asker ateş bile etmiyodu

• 8gün

zaten olan o askerlere öldü yavrucaklar bizim haberimiz yok polise yardım diye çıktık diyor dangozlar çocukları kemerle dövüyolardı Allah bin belalarını versin çomarlar

En İyi Erkek Görüşü

• suriyelilerle zorumuz yok onlarda zor şartlar içinde ülkeyi araplastıranlarla alıp veremediğiniz var

0|1
    0|0
    • 8gün

Bunu yapanlar suriyeli mi yoksa bizzat türklerin kuranı okumadan ota boka yorum yapanlarınmı?

• 8gün

Hah ozaman sorunu kendinde arıcaksın

• 8gün

ben sorunu senin ülkeyi araplastiran sistemin koyunu olmanda arıyorum o sisteme karşı durmak yerine içinde bulunmadan arıyorum

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 7

• Ülkeni neden terk ediyosun ki demekki bir savaş çıksa ülkeni toprağını vatanını terk edeceksin orda vatanı için savaşmaları gerekirdi ama onlar korktu peki bizim askerlerimizin ne işi var orda onlar burda takılsınlar benim kardeşlerim orda savaşsın yok öyle bir dünya gram acımıyorum

1|0
    0|0
    • 8gün

Ya olum tarafmı var iç savaş dediğin şey farklı bir dünya? Taraf değilsindir mağdursundur adam tutup amerikayla israille savaşmıyo kendi insanıyla savaşıyo tövbe tövbe ya iğrençsiniz

• 8gün

Ya ne farkeder sokakta yatıp kalkan adamı dışlıcaksan ne anlamı var onun napcağının önemi ne sen sana düşeni yapmadan ne biliyosun nolucağını

• 8gün

Çok şükür ben dışarda yatan Türk kardeşlerime yardım ediyorum ama onlara etmem neden edeyim ki

• Suriyelileri sevin
    Surisaxo 5 tl

0|1
    0|0
  • doğru söylüyosun. O eleşrenlerin değil bomba bir taş geçse altlarına yaparlar

0|1
    0|0
  • Kendi vatanına ihanet eden insanları mı savunacaksın burada? Burada gelip onlara sahip çıkan bizlerin parasıyla yapılan sığınma evlerini yakan, esnafın malını çalan, zorbalık yapan... Çocukları alırsın yaşlıları gerisi eşek gibi savaşır. Ama yok yine biz acıdık aldık hepsini. Sonuç ne bize de ihanet. Bizim askerimiz orada onların kıçını kollasın can versin onlar burada pislik yapsın...

0|0
    0|0
    • 8gün

Lan senin askerin suriyede savaşmıyo senin askerin terör örgütlerine karşı savaşıyo boşluk yapma suriyede taraf yok iç savaş başka bir boyut kendi komşuna karşı savaştığını düşün bildiğin karşı komşundan bahsediyorum böyle bşey kendi milletinlemi savaşcan asıl ihanet bu olur

• 8gün

Aykırı görüşe hırlamıyorum insanlık dışı yoruma hırlıyorum bilmeden konuşulan lafa hırlıyorum amerikayla savaşmıyo o adamlar veya israille kendi insanıyla savaşıyo herkes taraf olmak zorunda değil şu an akplilerle diğer partiler çatışsa bende defolup giderim çünkü bu ülkede bir taraf tutmuyorum öyle düşün

• 8gün

Vatan sevgisi başka... Neyse boşver sen...

• Senin askerin neden orada? Ayrıca burası sevişip çocuk dünyaya getirme yeri değil, savaştan kaçan insan gelip fabrika gibi çocuk doğurmaz.

0|0
    0|0
    • 8gün

👍👍👍👍 bu arkdasi ayakta alkislarim ben cok hakli

• 8gün

kacmasnlar topraklarina sahip ciksnlar biz kactkmi bu topraklar nasil kazanil di arkadasm bos knsma

• 8gün

Neyse bu boş bir muhabbet biz tartışırız onlar sevişir çocuk yaparlar, muhtemelen bugün 300-500 suriyeli veled daha doğmuştur. Vatanımıza hayırlı olsun.

• benim sorunum yok ancak şöyle ki ülkenin bir bütçesi var

0|0
    0|0
  • Benim sorunum Arapça tabela istemiyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...