19 yaşındayım. Bir oğlum ve kızım var?

18 yaşındayken 1 aylık sevgilimle yaptığımız bir hata sonucu hamile kaldı. Hamile olduğunu kız bana söyledi. Lakin ben kızdan kaçtım. Kızı yarı yolda bıraktım. Sonradan pişman oldum ama çok geç. Kızı çoktan annesi babası benden kaçırmışlardı. Çok uzaklara gitmişlerdi. Bende bıraktım artık. 4 gün önce telefonuma bir mesaj geldi. Bir kız bir erkek ikiz olmak üzere iki bebek vardı. Senin çocukların yazmıştı. Hemen babama gidip baba okul gezisi var bana para lazım dedim. Babamda kem küm ederek verdi. Hemen otobüse atlayıp antalyadan çanakkalede bir köye gittim. Utana utana evlerine gittim ve kızı gördüm. Çökmüştü gözlerinin altı mosmor teni bembeyaz olmuş. İçeriye girdim ve çocuklarımı gördüm. Daha yeni doğmuşlardı. Kafaları bile yumuşacık. Bastırınca içine giricekti sanki. Kokularını içime çektim. Civciv gibi kokuyorlardı. Çok güzeldi. Kızıma aşık oldum resmen oğlumada bağlandım. Kalbim güm güm çarpmaya başladı. Lakin çocuklarımı bana vermiyorlar. Tekrardan kaçıracaklar onları benden. Ne yapmam lazım. Onları asla bırakamam.

Güncellemeler:
Babasız büyütmem ben onları asla. Babaları benim onların. Mahkemeye gitmelimi yim.

1|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 8

Yükleniyor...