19 yaşındayım. Bir oğlum ve kızım var?

18 yaşındayken 1 aylık sevgilimle yaptığımız bir hata sonucu hamile kaldı. Hamile olduğunu kız bana söyledi. Lakin ben kızdan kaçtım. Kızı yarı yolda bıraktım. Sonradan pişman oldum ama çok geç. Kızı çoktan annesi babası benden kaçırmışlardı. Çok uzaklara gitmişlerdi. Bende bıraktım artık. 4 gün önce telefonuma bir mesaj geldi. Bir kız bir erkek ikiz olmak üzere iki bebek vardı. Senin çocukların yazmıştı. Hemen babama gidip baba okul gezisi var bana para lazım dedim. Babamda kem küm ederek verdi. Hemen otobüse atlayıp antalyadan çanakkalede bir köye gittim. Utana utana evlerine gittim ve kızı gördüm. Çökmüştü gözlerinin altı mosmor teni bembeyaz olmuş. İçeriye girdim ve çocuklarımı gördüm. Daha yeni doğmuşlardı. Kafaları bile yumuşacık. Bastırınca içine giricekti sanki. Kokularını içime çektim. Civciv gibi kokuyorlardı. Çok güzeldi. Kızıma aşık oldum resmen oğlumada bağlandım. Kalbim güm güm çarpmaya başladı. Lakin çocuklarımı bana vermiyorlar. Tekrardan kaçıracaklar onları benden. Ne yapmam lazım. Onları asla bırakamam.

Güncellemeler:
13gün Babasız büyütmem ben onları asla. Babaları benim onların. Mahkemeye gitmelimi yim.

1|0
3|9

Kızlar Ne Diyor 3

• Emin misin babası sen olduğuna? Bence bu kadar emin olmadan önce bir test yaptir

0|0
    0|0
    • 13gün

eminim. Çünkü b3karetini bende kaybetti.

• acelen neydı

0|0
    0|0
  • guzek senaryo 👏👏

0|1
    0|0
    • 13gün

benim burada içim sıkılıyor ve senin yazdığına bak.

Erkekler Ne Diyor 9

• Senaryo mu bilmiyorum ama sana tek tavsiyem, acilen kondom kullanmasını öğrenmelisin.

0|0
    0|0
  • Ah be neden böyle şeyler yaşıyorsunuz ki. O kızın senin üstünde hakkı var. Günahkar oluyorsunuz. Ne yaparsan yap beni ilgilendirmez ama adam ol kızı nikahına al evlen daha da çok günaha girme yazık o kıza. Gerçi bu tarz şeylere müsamaham yok ya olan olmuş. Erkek olmak demek kızı becermek demek değil. Yaptın bari sorumluluklqrını üstüne al. Yoksa bir ömür boyu mutluluktan huzurdan uzak kalacaksın tabi hesap günüde hesabını ödüyeceksin bunu bil. Erkek ol sahip çık kıza derim

0|0
    0|0
    • 13gün

pişmanım diyorum. Evlenirim kız ile. Ama babası öyle bir şeyki beni öldürücek sanki.

• 13gün

Ne bekliyordun ki seni çiçeklemi karşılasın. O kızcağız ne kadar üzülmüştür. Nikahi kıy sahip çık kıza.

• Sana adam akıllı bir abi tavsiyesi vereceğim. Mahkeme çocuk diyorsun. Hadi verdiler diyelim. Nasıl bakacaksın onlara, soruyorum sana annen mi baban mı bakacak sen mi? Babanı ve anneni karşına al, konuş onlarla, kızla evlen, gelişen istemsiz aile sıkıntıların karşısında, daima kızın yanında ol. Ailenin o kızı uzmelerine izin verme. Evlenin lisede okuyorsan, okulu bitir. Bu dönem biraz zor geçer bir yandanda çalış. En güzeli ticarettir. Cebinde 50- 100 Tl para olsun yeter. Gidip pazarda birşey sat, cebindeki 100 Tl. 10 gün sonra bin lira olur. Hanımına ve çocuklarına sahip çık. Sahip çık, sahip çık.

0|0
    0|0
  • adam ol parani kazan sonra affettir kendini

0|0
    0|0
    • 13gün

affetmezler. Özellikle o babası yok mu öldürecek gibi bakıyor bana

• 13gün

mahkemeye başvursam bana vermezler mi

• 13gün

öyle bir hataya düşme rezil olmaya gerek yok

• Allah belanı vermiş senin işte ülke sizin gibiler
    Yüzünden gelişmiyor...

0|0
    0|0
  • Evlen sende

0|0
    0|0
  • hayale bak be

0|0
    0|0
  • zamaninda niye biraktin lan

0|0
    0|0
    • 13gün

salak olduğum için. Babam keserdi bni. Korkmuştum.

• Evlenmeyi düşünmeyi denediniz mi?

0|0
    0|0
Yükleniyor...