Bazi kapalılar neden bu kadar önyargılı acıklara karsi ?

kimseyi kotulemek icin kimsenin gunahina girmek icin soylemiyorum ama sinifimdaki kapali kizlar surekli giyimime karsi elestiri yapiyolar namuslu olmak kiyafetle olculen bisey mi kapanip acik giyinmis kizlardan daha kotu seyler yapan yok mu sevgilim var surekli baska yere cekiyolar bisey yasadinizmi kesin seni kullaniyo erkekler artik kapali kiz istiyo gibi bir suru sey yeter artik ben kapali olmaya karsi degilim ama kapanmiyorum bir erkek icin kapanmayacagim kapanirsamda neden bu cekememezlik?

0|2
4|18

En İyi Erkek Görüşü

• Kendilerini zemzem suyuyla yikanmis mubarek dedikodusunu yapmadiklari gunahina girmedikleri insan kalmiyo vari yogu onu bunu elestirmek vicdanini oyle rahatlatiyolar. Kendileri gibi olmayan herseye düşman kesilirler bide ben söyle namusluyum ben boyle terbiyeliyim diye ahlak bekciligi yaparlar halbuki 50 tane erkekle yatip kalkmis kiz onlarin beyinlerinin yaninda daha namuslu kalir. Kibirden milletin namusuna laf etmekten baska bisey bilmezler tesetture karsi degilim bu zihniyetteki kizlardan nefret ediyorum digeri acik secik yapar onlar gizli sakli bu daha tehlikeli.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Duymamazlıktan gel. Boş insanlar boş işlerle uğraşır. Ama açık ama kapalı farketmez.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• çünkü çoğüunun içleri fesat ve kirli. resmen kıskançlıktan çatlıyorlar sevaba girecez kapanıcaz derken 10 katı bin katı günaha giriyorlar iftiralarla çekememezliklerle

1|1
    0|0
  • sen o kapalı kızlara bakma genel. anlamda konuşmak istemiyorum fakat onların dünyası bir başka dünya. her boku yapıp her haltı yiyorlar lafa geldimi saygı edep din diyip duruyorlar

0|0
    0|0
  • Bir erkek için kapanma zaten erkek kim. Ayrıca o kapalilarin düşüncesi çok saçma kapalı kız istiyor da ne be. İnsan olsun.

0|0
    0|0
  • Bildiğin mobbing bu sakın kendi doğrularından vazgeçme. Önemli olan insanların sana ne dedikleri değil senin ne düşündüğündür.

0|0
    0|0
  • yasin kucuk ve erkek arkadaslarnda senin yasinda varsayarak soyluyorum. erkekler cinsellikle tanisirken meraklarini gidermek icin isin kolayina kacarlar ve kapali kizlari cinsel obje olarak gormezler. buda kapali bir kizin yakisikli bir sevgilisi olmasni cok dusurur. onlarda butun aciklari kendine rakip gorur. kiskanilmak guzeldir kardesim tadini cikar :)

0|0
    0|0
  • kapalı kızların neler yaşadığını da biliyoruz imam hatipe gidip her haltı yiyende binlerce var bu devirde ne erkeğe ne de kıza güvenilmez o yüzden takma cidden güveniyosan sevdiğini sandığın kişiye hayatını yaşamaya bak

0|0
    0|0
  • kapalıların cogunu sevmem

0|0
    0|0
  • bir insan kapanırsa Allah rızası için kapanacak yok neden kapanmiyon falan filan yanlış söz o ...

0|0
    0|0
  • var öyle tipler uzak dur bosver

0|0
    0|0
  • Kapalı açık mevzusu değil. Açıklardan da aynı şeyi yapan çok. Karakter meselesi

0|0
    0|0
  • açmak istiyorlar da o yüzden

0|0
    0|0
  • bazi kapalilar kapanmanin da serefini yitirdiler

0|0
    0|0
  • Çekemeyenler konuşur eleştirir kıskanırlar gülüp geç

0|0
    0|0
  • Malesef çoğu aynı şekilde düşüyor ve kendilerini üstün görüyorlar. Kapalılarla anlaşamama ve kapalı bir bayanla evleneme isteğimin büyük bir kısmı bu davranışları yüzünden

0|0
    0|0
  • herkesin derdi kendine ne diyim

0|0
    0|0
  • Kendileri aile baskısından kapandığı için olabilir

1|0
    0|0
  • Bunlarin cogu moda icin kapanan kisiler ya...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kapalılarin bazıları da içi fesat. Herkes işine bakmalı.

2|0
    0|0
  • Aynı önyargı açıklar da kapalılara karşı var, hayır ne alıp veremedikleri var hala anlamış değilim istersem çarşafa girerim istersem başımı örtmem bu neden bir başkasını ilgilendirsin ki hesabını ben vericem. bir kaç kapalı kız öyle şeyler yapıyo diye de sakın hepsi öyle diye genelleme valla ben öyle değilim 😂

0|0
    1|0
  • seninde dediğin gibi bazı kapalilar aynı şekilde bazı açıklarda kapalilara çok ön yargılı her ikiside saygısız korkulmasi gereken tipler takma kafana

0|0
    0|0
Yükleniyor...