Abimi nasıl ikna edebilirim?

Abim yurtdisinda. Orda telefon lar buraya o göre daha uygun fiyatlı oluyor. bu sefer geldiğimde iphone 7 alicam sana dedi. O günde aradı bir altı alırım dedi bir beş alırım dedi. Naısl ikna edicem. Bu telefonum kasıyor artik huawei. Bilmem böyle bir marka duydunuz mu :D

0|0
3|16

En İyi Erkek Görüşü

• Evet duydum şu aralar çok parlayan bir telefon. Ama iphone 7 den vazgeçmemlisin bence ben ilk günden beri kullanıyorum en iyi telefon şuanda 7s çıkana kadar :). İphone 6 ikinci elleri türkiyede zaten 1200 1300 civarında tertemiz olanları karı olmazki ancak iphone 7 alırsa karı olur oda 128 liğini alırsa. Yani iphone 6 felan alırsa karı olmayacağını söyle abine ve şunuda söyliym bilgin olsun iphone 7 32 gb lık ile 128 gb lık arasında az da olsa hız farkı var ben bu yüzden 128 lik aldım eğer ikna edersen 128 gb lık aldırmaya çalış başarılar :).

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Bir 6 bir 5 alacağına, bir tane 7 alsın. :P İphone 7 Plus, 769 dolar... Bence gayet iyi, bunu alabilir.

0|0
    0|0
  • Ucuz falan değil okadar fark Yok hem dolar Euro arttı artık aynı fiyat hemen hemen

1|0
    0|0
  • telim bozuldu de gelirken bana telefon getir de para biriktirdim verim neyse de sonrâ da cihaz gelince parayaı halledersin

1|0
    0|0
  • huawei çok önceden tuslusunu kulaniyordum memnunum abin 4 e kadar iner sınır etmek için 😂

1|0
    0|0
  • Bir kısmını kendim vereceğim de, abin gaza gerlmiş öyle söylemiş sanki:D

1|0
    0|0
  • Ben 1 ay evvel sordum almanyada 950 eur fiyati vardi. senin dedigin marka ise iyi bir cihaz degil.

1|0
    0|0
  • Almanyada 649 euro iyi fiyatı

1|0
    0|0
  • duydum

0|0
    0|0
  • iphone 7 670$ amerikada pek fazla birsey degil yani

0|0
    0|0
  • ben alayım sana :)

0|0
    0|0
  • huawei iyi markadir ama tabi eskimis. Bence sony al 😁

0|0
    0|0
  • 7 alsın. abi diye ortada dolaşmasın yoksa.

0|0
    0|0
  • Dolar çok yüksek ucuza alamaz

0|0
    0|0
  • kahve çay kola su ısarla:)

0|0
    0|0
  • huwei? orası neresi nijeryamı :DDD

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• 7 al abi daha istemem birsey de :)) gurban olduğum de filan :)))

1|0
    0|0
  • Evet bilirem kulanmisam da ,, sen abiciynle tati tatli konus ne isdersen aldir

1|0
    0|0
  • yetmiyor mu

0|0
    0|0
Yükleniyor...