Allahı olan bana yardım edebilir mi?

Ben odaya sinek girse uyanan biriyim. Kaldı ki odama gece 12 den sabah 7 ye kadar oyun oynayan biri düştü. Oyun oynuyor maus sesi, bilgisayar sesi, konuşmalar yok avp aldım yok b2ye geliyorum yok 90 hp kaldı bilmem ne sigara dumanı (sigara içmiyorum). İşin en kötüsü bu en iyi arkadaşım olduğu için onun odasına geçtim ve bir daha oda değiştirme şansım yok. Kulak tıkacı iş görürmü ? Bu gün 12 saat yoldan geldim otobüste uyumadım nerdeyse şu an hala uyuyamadım ve kafayı yemek üzereyim..

0|0
5|10

Kızlar Ne Diyor 5

• Bu durumu arkadaşınla konuşmaktan başka şansın yok ne yazık ki.

0|1
    0|0
  • pencereyi aç üsur neden yaptın derse ben dumandan çok zehirlendim azda disardakiler de gül yorganı çek kafaya yat

1|0
    0|0
  • ohaa bittin sen bide en ii arkdsın

0|0
    0|0
    • 4gün

şu an çok sinirliyim. Tavsiye verirsen sevinirim

• 4gün

yani madem en ii arkdsın sana da saygı duymak zorunda sıgarasını pencerde içsin oyunuda belli bir süre oynasın sabaha kdr deıl

• Ya bomba falan patlarsa da sen duymazdan bu tür işlere yol açabilir :)

0|0
    0|0
  • Uyarsanaaaa

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Kulak tıkacı işe yarar ama sigara kullanmamasını istemelisin, sonuçta arkadaşın odada sigara içmeyebilir.

0|1
    0|0
  • En nefret ettigim durum alkol alip siz care bu:)

0|1
    0|0
  • aynı ben lan kanka nerdesin :D

1|0
    0|0
  • hangi şehirdesin kardeş

0|0
    0|0
  • hangi universitedesin kardeş

0|0
    0|0
  • ulann beni tarif etmişin nerde okuyon lann :D

0|0
    0|0
    • 4gün

anadolu esk

• 4gün

Yalnız bundan daha iyi yurt yok

• 4gün

Tr de evet

• ben tam aksine gürültüde uyumayı seven birisiyim bir zararı yok kardesım odada yalnız olmadıgını hissedersin kaldı ki adam senı rahatsız edecek müzik acıp gürültü yapmamıs

0|0
    0|0
  • Arkadaşına uyum sağlamaya çalış sende oynamaya başla yoksa işin zor

0|0
    0|0
  • Afedersşn ama yar... ğı yedin

1|0
    0|0
  • lan yol al lale

0|0
    0|0
    • 4gün

Allah da senin başına versin birader inşallah böyle bir duruma düşersin biraz halden anlarsın

• 4gün

S. ikimde değil naparsan yap ama inş bunları yaşarsın veya böyle bir duruma düşersin

• 4gün

tmmmmmm

Yükleniyor...