Nereden geliyor bu cehalet?

Sizce Türkiye deki bu cehalet nereden geliyor kitap okumuyorlar diye mi? Iyi olan kötü biliyorlar kötü seylere iyi diyorlar sizce nedeni egitimsizlik mi?

0|1
4|7

Kızlar Ne Diyor 4

• Hiç sorma ya. Ben yönetimin hatası olduğunu zannediyorum. Tabiki kişinin kendini geliştirmesi lazım ancak onun yanında sende görüyorsun ki cahilce kurallar konulup insanları giderek yobazlastiriyorlar cahillestiriyorlar

0|0
    0|0
  • En başında eğitimsizlik geliyor kulaktan dolma bilgilere inanılır daha sonra araştırma yapmamak veya okumamak gelir duyduğu bilgileri doğru sanıp ahkâm keserler onun görüşünün yanlış olduğunu anlatamazsin bir türlü ona maalesef 😕 fakat aile eğitimiyle alakası olduğunu düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • Anne-baba eğitimi.

0|0
    0|0
    • 10gün

Alakasi yok bence benimde annem babam köylü İstanbul'da büyüdüm ama kendimi cahil göremiyorum. Egitim bence

• 10gün

Çocuk anne-babadan ne görse onu yapar. Gerek davranış gerekse konuşma. Çok alakası var. Bununla ilgili internette birçok makale var.

• Eğitim kötü bence ondan, kimsede kalkıp kendini geliştirmek için birşey yapmıyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Bence en büyük cehalet şu an senin bu soruyu sorman çünkü doğrular yoruma dayalıdır herkezin doğrusu kendi çıkarı dogrultusundadir o yüzden iyi ye kötü kötüye de iyi diyorlar masonlasmis bir dünyadan bahsediyoruz emperyalizim in tavan yaptığı sömürgeci devlet lerden bence en akillilari onlar çünkü insanların beynini kullanabiliyorlar

0|0
    0|0
  • aile eğitimi en önemlisi

0|0
    0|0
  • Hayır okuyup, okuduğunu anlamadıklarından geliyor dostum

0|0
    0|0
  • Açlıktan geliyor olabilir , aç aç kafa bilgiyi almıyor tabi.

0|0
    0|0
    • 10gün

sesli güldüm yav 😂😂😂

• 10gün

Türkiyenin sosyo ekonomik yapısı ve dinamikleri tam tersi işliyor. Bu ülkede burjuvası sosyalizmi , ploreteryası kapitalizmi savunuyor.

• Ortalık okuyan cahillerle doluyken bu ne kibir?

0|0
    0|0
  • Öğrenmeye açık değiller kalıplaşmışlık var

0|0
    0|0
  • Cehaletin kitapla felan iliskisi yoktur kardesim sene 2016

0|0
    0|0
Yükleniyor...