Aileye sigara içtiğini söylemek?

Cok kucukken sigaraya basladım yakaladılar içmiyorum dedim ama en son baya baya kıyamet koptu evde duygu selleri filan sigarayı bıraktım 2 yıl sonra tekrar başladım şimdi içtiğimi söylemeden rahat edemiycem nasıl söylemeliyim daha önceden yasım kucuk diye fazla tepkide gelmiş olabilir ailesi sert tepki verenler sonrasında ne oldu fikir önerisi olan varmı? (bırakmasını biliyorum zevk için içiyorum)

0|0
2|2

Kızlar Ne Diyor 2

• Yeterince buyudum , beni boyle kabul etmeyecekseniz defolur giderim " Ben olsam boyle derdim de seni bilemem tabi :D

0|1
    0|0
  • Benimkilerde bilmiyor :s

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• GOTten sigarayı nasıl solursun adlı çalışmayı yaşıyorsun :D

0|1
    0|0
    • 8gün

Evden kovarlar eminim geride almazlar cok serttirler dedigin gibide acıkcası ama korkmuyorum bilmeleri gerek benim için

• 8gün

Sokaklar daha cazip ama sen yinede çayı demle sigarayıda hazırla bir ihtimal

• 8gün

tamamdır

• Açıktan intihara kalkışmak ama başkasına yaptırmak

0|0
    0|0
    • 8gün

Zaten ölümü daha erkene cekmek için içiyorum korkumda yok ama onlar üzülmesin

• 8gün

Valla abimsin kardeşimsin eyvallah bizi düşünen insanların olması iyi ama hep uzaktalar işte bizde buraya baglıyız hayatı biri yaşıyor ben görüyorum acısını ben cekiyorum yönetemiyorum hiçbir şekilde kısacası bu

• 8gün

Nerde yaşıyorsun sen nerelisin

Yükleniyor...