Dışardan bakınca duvarlarınız varmı?

Dışardan baktıkları zaman bana duvarların var, egolusun diyorlar. Öyle mi gözüküyorum?

0|1
52|69

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 69

• Elbette herkese aynı değilim; herkese samimi olan bilhassa bayanlar hakkında da farklı düşünürüm.
    Toplumda üslup ve insanlara olan sınırlarımız çok mühimdir; ben insanlara verdiğim değeri de buna göre belirlerim. Herkesle samimi olabilecek ucuz birini almam mesela hayatıma; ola ki bir yanlış yapıp almışsam da çıkartırım.

0|0
    0|0
  • Seni canlı görmeden bişi diyemem ama herkesin ortak fikri egolu olduğunsa muhtemelen bende öyle düşünürüm.
    Benimde duvarlarım var gibi görünürüm.. Halbuki pammık gibi adamım :)

0|0
    0|0
  • Tuğla pahalı.

0|0
    0|0
  • duvarlarım yoktr

0|0
    0|0
  • Var kanks

0|0
    0|0
  • 4 gün olmuş niye kapanmıyo la bu illa cevap vermek zorunda bırakıyor insanı sürekli canlı yayında gözüküyor yeter ya
    kullanıcı bile ban yemiş sorusunu kapatmıyorlar arkadaş nasıl bir site bu

0|0
    0|0
  • komacan Komacan Surlarım http://vocaroo.com/i/s1d7O8eNSypk var

0|0
    0|0
  • Surlarım var

0|0
    0|0
  • O duvarlar zamanla demir bir perde halini alıyor. İnsanlar seni yargıladıkça sanki bir oyuncu gibi rolünü gerçekleştiriyorsun. İnsanları haklı mı çıkarmaya çalışıyorum acaba anlamadım.

0|0
    0|1
  • Var gibi

0|0
    0|0
  • var.

0|0
    0|0
  • tam olarak öyle görünüyorsun ve bunu sorduğuna göre öyle olduğunu biliyor ama kabullenmiyorsun, kabullenip kurtulmanı tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Yok fluyum.

0|0
    0|0
  • Tanimadigim icin bilemeyiz

1|0
    0|0
  • Her insan egoludur aşırı olursa egoist olur. kimsin bilmiyorum ama bir insanın egoist olduğu tavır ve hareketlerinden açıkça anlaşılır ancak egoistlik kötü bir huy ise önyargılılıkta o kadar kötüdür. seni tanımaya çalışmayan ön yargılı kişiyi takmana da gerek yoktur zaten :)

0|0
    0|0
  • Benim 1 metrelik duvarlarım vardı ünide 5 oldu işte 45 oldu son zamanlarda üstüne elektrikli tel çektim

0|0
    0|0
  • var ama girilecek kapimda var

0|0
    0|0
  • yok mesafe koymayı sevmem :D

0|0
    0|0
  • Buz gibiyimdir

0|0
    0|0
  • Çok despot görünüşüm var.

0|0
    0|0
  • duvar da neymiş amele mıyız biz

0|0
    0|0
  • Kule var

0|0
    0|0
  • varlar

0|0
    0|0
  • Gözlükler seni ciddi yapmış biraz egolu demek doğru olmaz...

0|0
    0|0
  • Duvar yok

0|0
    0|0
  • Var.

0|0
    0|0
  • Evet var...

0|0
    0|0
  • Çin seddim var.

0|0
    0|0
  • Duvarları maviye boyadım mavii çok seversin

0|0
    0|0
  • Duvarlarım yok. Duvar yıkılır ya da açılır. Benim uçurumlarım var.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    39

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 52

• Egoist olmak başka bir şey;insan ayırmak başka bir şey. Sen egoist görünmüyorsun, narsist hiç görünmüyorsun. Kibirli olabilirsin ve insan da ayırıyor olabilirsin. Benim dışarıdan bakılsa da içten bakılsa da duvarlarım var. Egoist ve narsist olduğumu da kabul ediyorum.

0|0
    0|0
  • Var olmaz mı sert görünüşümden dolayı kimse bişey diyemiyor 😂😂 tanıyınca da seni çok havalı sinirli biri sanıyorduk diyorlar 😂😂 pislik önyargılılılılılılılılar 😂😂😂

0|1
    0|0
  • Var. Zaten çok kişiden de ''Dışarıdan çok uyuz, kendini beğenmiş gözüküyorsun ama aslında öyle değilmişsin'' diye yorum alıyorum.

0|0
    0|0
  • Oyle durmuyosun ama davranislarin oyle olabilir banada cok soguksun derler tanimadigim kisilerle kaynasamam mesafeliyim ama arkadaslarimlaykende en deli benim seninde oyledir belki

0|0
    0|0
  • yok herkese karşı okadar samimiyim ki yanlış anlasılmasın diye yabancılara bile bişey sorduklarınd gülümseyerek cevap veririm insanlar benden çekinmez ve yakındırLAR :d

0|0
    0|0
  • Seni tanımıyorum. Ama egolu olmakla kendine duvarlar örmek çok farklı iki kavram.
    Egolu olmak: bencillik narsistliktir ben merkeziyetci dusuncedir.
    Duvarlsri olmak: içine kapanik sessiz sakin demektir insanlara güvensiz olmak demektir.

0|0
    0|0
  • benim için de öyle düşünüyorlar. tanıyınca da ben senin için böyle düşünmüştüm hiç alakan yokmuş falan diyorlar

0|0
    0|0
  • evet var

0|0
    0|0
  • Sertimden ama yabanciya arkadaslarima sicagim orasi ayri cok. tersimdir:)

0|1
    0|0
  • Var. Banada kibirli kendini beğenmiş soğuk diyorlar. Soğuk olduğum doğru onunda sebebi varda ama kibir felan hic yok.

0|0
    0|0
  • Öyle gormedim ben Şu an ama oyle gorelisi bir tipin var bence. Bana da aynısını derler.

0|0
    0|0
  • Bilmem yani hareketlerini falan görmedim. Benim var.

0|0
    0|0
  • kalın duvarlar örülü..

0|0
    0|0
  • Benim var

0|0
    0|0
  • Var evet bana da öyle derler de pek dinlemiyorum.

0|0
    0|0
  • benim var

0|0
    0|0
  • Evet var. Benim bakmama gerek kalmıyor insanlar sürekli hatırlatıyor bana.

0|0
    0|0
  • Duvarlar kalın ve aşılması zor...

0|1
    0|0
  • bence öyle de gözükmelisin. ben öyle biri olamadım çok gülümsüyorum hemen kanıyorum ama duvarlarım olsun benimle konuşmaya çekinsinler isterdim. bu ileri ki yaşlarda sana avantaj da sağlar dezavantajda nasıl istiorsan öyle ol boşver dışarıdan nasıl gözükürsen gözük :) :)

0|0
    0|0
  • Duvarlarım var ama kırabilen yok İşte.

0|0
    0|0
  • Var ben havalı dururum ama içerde tam bir kekoyum :D

0|0
    0|0
  • Var.

0|0
    0|0
  • benim de kendimi beğenmiş ve sert göründüğümü söylerler ama tanıdıkça fikirleri değişir.

0|0
    0|0
  • evet var

0|0
    0|0
  • Bayan Egoist derler. Ama tanıdıktan sonra hiç göründüğün gibi değilmişsin diye çok duydum

0|1
    0|0
  • Duvarlarım var evet...

0|0
    0|0
  • Benim cit avlum var. Asdcv

0|0
    0|0
  • Kendileri çok mu mütevazıymış afedersin. Sinir oluyorum.

0|0
    0|0
  • Oyle diyorlar

0|0
    0|0
  • Duvarlarım yok ama öyle görünüyorun

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    22
Yükleniyor...