Dışardan bakınca duvarlarınız varmı?

Dışardan baktıkları zaman bana duvarların var, egolusun diyorlar. Öyle mi gözüküyorum?

0|1
5269

En İyi Erkek Görüşü

• Elbette herkese aynı değilim; herkese samimi olan bilhassa bayanlar hakkında da farklı düşünürüm.
    Toplumda üslup ve insanlara olan sınırlarımız çok mühimdir; ben insanlara verdiğim değeri de buna göre belirlerim. Herkesle samimi olabilecek ucuz birini almam mesela hayatıma; ola ki bir yanlış yapıp almışsam da çıkartırım.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Var olmaz mı sert görünüşümden dolayı kimse bişey diyemiyor 😂😂 tanıyınca da seni çok havalı sinirli biri sanıyorduk diyorlar 😂😂 pislik önyargılılılılılılılılar 😂😂😂

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 68

• Tuğla pahalı.

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • komacan Komacan Surlarım http://vocaroo.com/i/s1d7O8eNSypk var

0|0
    0|0
  • Seni canlı görmeden bişi diyemem ama herkesin ortak fikri egolu olduğunsa muhtemelen bende öyle düşünürüm.
    Benimde duvarlarım var gibi görünürüm.. Halbuki pammık gibi adamım :)

0|0
    0|0
  • duvarlarım yoktr

0|0
    0|0
  • Yoo hic alakasi yok

0|0
    0|0
  • O duvarlar zamanla demir bir perde halini alıyor. İnsanlar seni yargıladıkça sanki bir oyuncu gibi rolünü gerçekleştiriyorsun. İnsanları haklı mı çıkarmaya çalışıyorum acaba anlamadım.

0|0
    0|1
  • Var kanks

0|0
    0|0
  • Tanimadigim icin bilemeyiz

1|0
    0|0
  • 4 gün olmuş niye kapanmıyo la bu illa cevap vermek zorunda bırakıyor insanı sürekli canlı yayında gözüküyor yeter ya
    kullanıcı bile ban yemiş sorusunu kapatmıyorlar arkadaş nasıl bir site bu

0|0
    0|0
  • Çin seddim var.

0|0
    0|0
  • Buz gibiyimdir

0|0
    0|0
  • Yok fluyum.

0|0
    0|0
  • Kule var

0|0
    0|0
  • Surlarım var

0|0
    0|0
  • Var gibi

0|0
    0|0
  • Aşırı var.

0|0
    0|0
  • Gözlükler seni ciddi yapmış biraz egolu demek doğru olmaz...

0|0
    0|0
  • var.

0|0
    0|0
  • Var.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    48

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 51

• Egoist olmak başka bir şey;insan ayırmak başka bir şey. Sen egoist görünmüyorsun, narsist hiç görünmüyorsun. Kibirli olabilirsin ve insan da ayırıyor olabilirsin. Benim dışarıdan bakılsa da içten bakılsa da duvarlarım var. Egoist ve narsist olduğumu da kabul ediyorum.

0|0
    0|0
  • Var. Zaten çok kişiden de ''Dışarıdan çok uyuz, kendini beğenmiş gözüküyorsun ama aslında öyle değilmişsin'' diye yorum alıyorum.

0|0
    0|0
  • Oyle durmuyosun ama davranislarin oyle olabilir banada cok soguksun derler tanimadigim kisilerle kaynasamam mesafeliyim ama arkadaslarimlaykende en deli benim seninde oyledir belki

0|0
    0|0
  • Seni tanımıyorum. Ama egolu olmakla kendine duvarlar örmek çok farklı iki kavram.
    Egolu olmak: bencillik narsistliktir ben merkeziyetci dusuncedir.
    Duvarlsri olmak: içine kapanik sessiz sakin demektir insanlara güvensiz olmak demektir.

0|0
    0|0
  • benim için de öyle düşünüyorlar. tanıyınca da ben senin için böyle düşünmüştüm hiç alakan yokmuş falan diyorlar

0|0
    0|0
  • evet var

0|0
    0|0
  • Varr

0|0
    0|0
  • Berlin duvarı..

0|0
    0|0
  • Duvarlarım var ama kırabilen yok İşte.

0|0
    0|0
  • Var. Banada kibirli kendini beğenmiş soğuk diyorlar. Soğuk olduğum doğru onunda sebebi varda ama kibir felan hic yok.

0|0
    0|0
  • Var.

0|0
    0|0
  • yok herkese karşı okadar samimiyim ki yanlış anlasılmasın diye yabancılara bile bişey sorduklarınd gülümseyerek cevap veririm insanlar benden çekinmez ve yakındırLAR :d

0|0
    0|0
  • Öyle gormedim ben Şu an ama oyle gorelisi bir tipin var bence. Bana da aynısını derler.

0|0
    0|0
  • Benim var

0|0
    0|0
  • Var evet bana da öyle derler de pek dinlemiyorum.

0|0
    0|0
  • benim var

0|0
    0|0
  • Duvarlarım yok ama öyle görünüyorun

0|0
    0|0
  • Evet var. Benim bakmama gerek kalmıyor insanlar sürekli hatırlatıyor bana.

0|0
    0|0
  • Duvarlar kalın ve aşılması zor...

0|1
    0|0
  • bence öyle de gözükmelisin. ben öyle biri olamadım çok gülümsüyorum hemen kanıyorum ama duvarlarım olsun benimle konuşmaya çekinsinler isterdim. bu ileri ki yaşlarda sana avantaj da sağlar dezavantajda nasıl istiorsan öyle ol boşver dışarıdan nasıl gözükürsen gözük :) :)

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    31
Yükleniyor...