Meditasyon nasıl yapılır?

Meditasyon yapanlar var mı nasıl yapılır? faydaları nelerdir?

0|0
2|3

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben 🙋 mum yakıyorum ışık olmicak mum harici. Minder alıyorum altıma bağdaş kurarak oturuyorum. Güzel bir müzik açıyorumbaş ve orta parmağımı arada birleştirip göğüs izamda havada tutuyorum yorulunca dizlerime koyuyorım ellerimi. Nefes al nefes var diyorum dikkatim dağılıcağı zaman. O an hiç bişey düşünemiyosum bir zaman sonra nefes ritmine kapıldığın için içindende düşünüp konuşamıyosun yaklaşık bir saat yapılması gerek ama ben gözlerim kapalı korktuğum için en baba 15 20 dakka bile zor dayanıyorum ama ona rağmen sonuç mükemmel hafiflediğimi hissediyorum sanki kirli bir suyu arıtmışsın gibi kafam pırıl pırıl bir hafifliyo

0|0
    0|0
    • 7gün

Bu arada müziğin sözlü olmaması gerek. YouTube ye meditadyon müzikleri yazınca çıkıyo dinleyin hangisi kulağa hoş geliyosa onunla devam edin. Ben genelde era amenoyu dinleyince çok sakinleştiğim için meditadyonlarımı genellikle onunla yaparım ama kilise müziği kendisi ve tğ meditadyonşarımı kilise müzikleriyle yaparım onlar rahatlatır beni çünkü

• 7gün

Teşekkür ederim yorum icin

• 7gün

https://www.youtube.com/watch?v=EnCvL1wMJA4

Bu müzikle yapmayı düşünüyorum

• meditasyon diye bir kitap okuyorum şimdi okudukça soru kapanmadan gelip gelip yazarım soruya, çok bilen çıkarsa da ondan öğrenirim bende.
    Şimdilik bildiğim, her şey meditasyon olabilir.
    öncelikle kendine dışarıdan bakmayı öğrenmelisin, olaylara seninde dışında bakan sen"i keşfet.
    zihnini boş tutmaya çalış, zihin hep bir şeylerle doldurur kendini,
    bir şey üzerinde uzun zamanlı dikkati dağıtmadan odaklanmayı da öğrenmelisin.
    Nefes, en önemlilerinden birisidir. Doğru nefes alıp almadığını kontrol et
    .. şimdilik bu kadar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...