Karı sever misiniz arkadaşlar salı gününden sonra geliyor ülkemize :) ?

Karı sever misiniz ben kücüklüğümden beri seviyorum nedenini bilmiyorum herşeyin üstünü kapattıgından mıdır beyazlıgından mıdır öyle işte salı gününden itibaren ülkemize giriş yapcak daha öncede yağdı geçen haftalarda ama bu sefer daha cok yağcak gibi:)
Karı sever misiniz arkadaşlar salı gününden sonra geliyor ülkemize :) ?

0|0
15|9

Kızlar Ne Diyor 15

• Yağdığı gibi kalsa iyi de, yollarda kahverengi çamurumsu pis bir görüntü oluşturuyor, o hâlini sevmiyorum

0|1
    0|0
  • Yağarsa severiz :))

0|1
    0|0
  • ben sevmiyorum cunku gosteriyor ama elletmiyor ;p malum izmirdeyim sadece donuyoruz

0|1
    0|0
    • 4gün

ahaha yako ya :D bilirim sabahları hele İzmir ankarayı aratmıyor gerceekten

• İstanbulada yağsın artık severim 😄

0|1
    0|0
  • Abooo doncaz desene 😂 hic sevmemmmm knkss 😩

0|1
    0|0
    • 4gün

ya kar yağınca hava daha yumuşar bırak yagsın :D

• Sabırsızlıkla bekliyorum

0|1
    0|0
  • kar sevilmez mi?

0|1
    0|0
  • Karı sever misiniz i kadın olarak olarak anladm :D

0|1
    0|0
    • 5gün

bir kez kişide öyle anlamıs niye öyle anlıyonuz ya :D

• 4gün

Valla sene de birgun yarim saat çok az yağsa seviniyoz zaten cocuklar izin vermiyo yere degmeden yakaliyolar 😂

• 4gün

ahahahaahha :D İzmir tarafında hakkaten öyle yaa :D

• o beyazligi olusturdugu goruntu uzerine pekmez dokup yemek falan. cok ozledim yaa kar yagsiin

0|1
    0|0
  • Sadece kar tatili için seviyorum onun dışında kar sevmem

0|1
    0|0
  • Hayir

0|1
    0|0
  • Severim de yaz aylarını daha çok severim

0|1
    0|0
  • olmasada olur hayvanlar donuyor soğukta zaten

0|1
    0|0
    • 5gün

doğanın kanunu ınsanlar bile donuyor

• 5gün

bencil olma bu kadar evsiz insanlar da var hayvanlar cok zor gunler geciriyor ne kadar kotusn ya sicacik evinde kar yagsin izleyim diye düşünebiliyrsun bunlari umursamadan allah kimseyi dusurmesin

• 5gün

kardeş o açıdan demiyorum emin ol namazdan sonra duamın ilk sırasındalar her seferinde.. yani takmadıgım için demiyorum ama kar bu yağacak kış ayı illaki olacak yani hayvanlar donuyor dedin ya sonrasında yeni bir hayat başlıyor bu döngü olmasa doğanın kanunu bozulur yoksa elbetteki vicdani olarak o tarz düşünülünce kabul edilebilir birşey değil.

• Cok severim😊

0|1
    0|0
  • Allah ayağımızı kaydırmasın :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

Yükleniyor...