Bursa'da yaşanılır mı?

Is dolayısı ile Bursa'da yaşama durumum mevcut.
Bursali olup, Bursa'da yaşayanlar bilgi verirse sevinirim

0|0
4|11

En İyi Kız Görüşü

• Bursa İstanbul gibi oldu trafigi herseyi ama yinede guzel sehir huzur bulabilcegin yerler var hala daha sukur nereye yerlesceksin tam olarak?

0|1
    0|0
    • 8gün

Teşekkür ederim bilgilendirme için.
      Şu an için düşündüğüm yer Besevler bölgesi.
      Nilüfer ilcesindeymis.

Bilmem muhit olarak falan bilir misin?

• 8gün

Sen de karşıma çıkan en güzel ansın.

Kısacık ta olsa seni görüp iyi olduğunu bilmek, iki kelam tersleme de olsa yazını okuyabilmek bile yetti şu an.
      Sagol.

• 8gün

Iyi geceler gizli ve gizemli kullanıcı :/

Kızlar Ne Diyor 3

• Bursa'da yaşıyorum aslen de Bursalıyım. Başka bir şehirde asla ama asla yaşayamam. Bursa İstanbul'a göre zaten çok daha ucuz. Kiralar vs İstanbuldaki gibi uçuk değil. (bazı semtler hariç) bir sürü avm, yeşillik, tarihi yer var. Bursa'nın merkezine yakın her yer güzeldir. Merkeze uzak ilçeler (M. kemalpaşa gibi) orada biraz sıkılabilir insan. çünkü köy. merkeze yakın olacaksan, Bursa'yı çok seversin. 😌

1|2
    0|0
    • 8gün

Ben de Bursada doğdum ama Ankarada büyüdüm. Bursa dediğiniz gibi çok güzel 1 şehir. Hiç Kayhan çarşısındaki kebapçıda pideli köfte yediniz mi?

• 8gün

yemez olur muyum hiç. ailemle sürekli oraya gideriz. meşhurdur zaten. 😌

• 8gün

Rahmetli Amcam İdris ALAKOÇ du o dükkanı ilk açan 1950 lerde.. Şimdi oğlu İbrahim ALAKOÇ işletiyor. Yıllar var gidemedim Bursaya. İlk gidişimde ilk işim o kebaptan yemek olacak.

• Yaşanır.

0|1
    0|0
  • Yaşanmaz

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 11

• Bursayı sevmiyorum ama yaşanır ama neden yaşanmasın bir İstanbul ya da Ankara olamaz belki ama büyükşehir sonuçta her türlü imkan vardır sosyal açıdan

0|1
    0|0
  • Bursa görece diğer metropollere göre daha ucuz ve daha yasanilabilir bir şehirdir. Soyle söyleyeyim en guzide-elit semti diye gecen Ertugrulkent'de 900 milyona kiralık ev bulabilirsin. Trafik problemi son zamanlarda olsa da yine trafiği rahattır bir tek aksama doğru is cikisi saatleri biraz bezdirebilir. Guzeldir Bursa:)

0|1
    0|0
  • olur olur yaşanır. son 2 yıldır trafik artıyor ama gül diken hesabı...

0|1
    0|0
  • Yaşanır... İdeal yaşam mevcuttur ama yakındır nüfusu arttığında trafiği de İstanbul trafiğine çekecektir falan...

0|1
    0|0
  • yaşanır bir şehirdir.. düzenli , güzel.

0|1
    0|0
  • Yaşanabilir neden yaşanmazsın güzel bir şehir küçükte sayılmaz yaşanır yani bence.

0|1
    0|0
  • Çok güzel 1 şehre gidiyorsun. Çok seveceksin.

1|1
    0|0
  • iş amacli gidiyorum bence yasanir ortalama hatunlarin ozguvenleri de istanbuldakilerden daha iyi bu bence önemli bir etken; avm si yasam alani olsun bence gayet iyi

0|1
    0|0
  • OSMANGAZİ <3

0|1
    0|0
  • Bursa candır. Ama denize girecekseniz Mudanya'da girmeyin sakın. Gemlikte girin

0|0
    0|0
  • yaşanılır gayet güzel bir İstanbul olmasa da güzel

0|1
    0|0
Yükleniyor...