Onunla nasil tanisirim?

Birkac sene önce sosyal medaya istek yollamisti kabul etmemistim. Son zamanlarda yine karsilasmaya basladik hala ayni heyecanla bakiyor bana. Artik sosyal medya kullanmiyor. Hic tanismiyoruz. Ama artik ben de etkilendim onunla tanismak istiyorum. Yardim etmek isteyenlere detayli bilgi verebilirim. tesekkürler :)

0|0
3|2

Erkekler Ne Diyor 2

• coluk cocuk isi ama. cevp verelim sosyal. medyada ona bir . merhaba de ya bu kadae salk ol. ayin minik. kuşlarim

0|0
    0|0
  • Birkaç sene önce istek yollamış kabul etmedin ve hala peşinde. WTF.

0|0
    0|0
    • 12gün

Neden olmasin? Birini gercekten istersen birakmazsin ki

• 12gün

Ayrilmis olman önemli degil. Demek ki bir türlü birlesmissiniz.

• 12gün

İlk adımı erkek atar her zaman o yüzden kıza yapması gereken bir tavsiyem yok. Yapacaksa erkek yapmalı bence.

Kızlar Ne Diyor 3

• Bence cesaretini topla git konus yani git konus derken simdi sosyal medya hesabi yokmus ee tek care wp sms ee bunuda gidip baskasindan alip mesaj atamicandan dolayi ilk baslarda gul falan naber de oyle oyle bir sure sonra sen istemesende o ister numarani

0|0
    0|0
    • 12gün

Ben de öyle düsündüm. Birkac kere daha naberleselim sonra bir kahveye davet edeyim?

• 12gün

Görüsemiyoruz ki. Carsida ucak tatil biletleri satan bir dükkanin sahibi. Benim ne isim olur orada ki

• 12gün

Hic disari falan cikmiyormu disarda gordugunde falan anca naber falan dersin

• Nerede karşılaşıyorsunuz mesela?

0|0
    0|0
    • 12gün

Carsida biletci dükkani var. Mesela tatil yerlerine uygun fiyatta her sey dahil tatil paketi satiyor. Oralarda oldugum zaman merhabalasiyoruz :/ bu kadar

• 12gün

Birkac defa böyle merhabalasalim sonra kahveye davet etsem?

• 12gün

Olabilir tabi

• mesaj at naber de :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...