Kızlar beni kıskanıyorlar mı?

ks'deki kızlar yorumlarda çok üzerime geliyorlar. akıllarınca sataşıyorlar.
uzun süredir nasılım etiketini takip ediyorum, ks'deki bütün kızlardan çok daha güzelim.
bu yüzden beni kıskanıyorlar bence. asla benim gibi olamayacakları için haset ediyorlar, uykuları kaçıyor.

0|0
7|22

Erkekler Ne Diyor 22

• Bu aslında kızların genlerinde olan bir şey, sende dahil.

Sürekli birbirleri ile yarışırlar güzellik konusunda, dedikodu ederler, arkadan konuşurlar, her kişiye bir etiket vururlar vs. vs

Kıskançlık haset hepsi var, normal bir şey yani.

cut.

1|0
    0|0
  • Seni ya da buradaki herhangi birini tanimiyorum hickimsenin adini dahi sormadim...
    Insanlarin kendilerini begendirmeye calismalarini cok cocuksu ve aptalca buluyorum...
    Seni hayatinda gormedigi ve/veya goremeyecegi insanlarin hakkindaki yorumlari (iyi ya da kotu) neden bu kadar ilgilendirir bilmiyorum...
    Ne tur bir komplekstir bilmiyorum...
    Ancak ne olursa olsun, yapilan davranisin mantikli degil, mantiksizda olsun bir aciklamasi yok...

0|0
    0|0
    • 13gün

okumadım.

• 13gün

Sevgili kardesim, bu kelime oyunu boyle oynanmaz ve yazdiklarin senin saglikli dusunemedigin hissi uyandirmakla birlikte, ruhsal sorunlarin oldugunu dogruluyor...
      Sana tavsiye vermek haddim degil ancak bu ve benzeri olsumlar, sagligini daha kotu etkileyecegi kacinilmazdir...
      Lutfen dikkat et...
      Sevgilerimle...

• 13gün

yine okumadım.

• Nereden anladın lan geçende Sen yokken bir başlık açıp seni çekiştirdiler hatta onu nasıl ksden attırırız diye olan bile yaptılar

1|0
    0|0
  • Adriana Lima senın yanında halt etmiş.. Ariana grande sana özeniyormuş.. Beyonce kim ki zaten senin köpeğin olsun? Paris Hilton senın kapında yatıyor.. Angalına Jolıue zaten senın tırnagın olamaz

1|0
    0|0
  • bu ne özgüven bune ego evet onlar asla senin gibi olamazlar karakter meselesi.

1|0
    0|0
  • neyse ki troll

1|0
    0|0
  • Güldürdün

0|0
    0|0
  • haklısın teyze

0|0
    0|0
  • Sen kimsin ki

1|0
    0|0
  • Saçını başını yolmasınlar dikkat et 😂

1|0
    0|0
  • Tabii öyledir.

1|0
    0|0
  • tamam apla sakin ol :D

1|0
    0|0
  • Ego balon olmuş bakıyorum

1|0
    0|0
  • Tabi sen vererek hayatın orgazmlarını yaşıyon onlar veremiyolar ondan kuduruyolar pnapa takma sen onları numaranı versene yarın akşam bişiler içip sana geçeriz

0|0
    1|0
  • Hayırlısı öyleyse 😃

0|0
    0|0
  • senin neyini kıskanacaklar?

0|0
    0|0
  • haset eden sensin gibi görünüyo..

0|0
    0|0
  • dotume kas goz cizsem senden guzel olur aw asdfghj😂😂

1|0
    0|0
  • için filan güzel heralde, di mi yoksa algımızlar gözümüzle filan niye alay edesin ki?

0|0
    0|0
  • şu mesajından sonra takipten çıkardım allah hidayet versin :)

0|0
    0|0
  • Haklisin ben bile kiskaniyorum seni

0|0
    0|0
  • %100

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• hahahah çok komiksin gece gece güldüm😂😂

1|0
    0|0
    • 13gün

kendimi reklam edemem canım😛😘😂

• 13gün

boş boş konuşma ya 4. Sınıf espirileriyle gelme bana güzel mi diye baktık görende konuşmasından adrıana lima sancak hadi git yat aynaya tersten bakıyon sen git o aynayi düzelt sonra gel boş boğazlık yap

• Haklısın..

Ya he he

0|0
    0|0
  • Haha çok güldüm ya 😂😂 yanımdan geçemezsin

1|0
    0|0
  • Milletin işi gücü yok seni kıskanacak.

0|0
    0|0
  • Evet geceleri uyuyamiyorum😂😂

0|0
    1|0
  • Kıskançlık eğilimide olmayabilir.
    Tabi olabilirde.
    Fazla takılma, sanal ortam herkes mükemmel.

0|0
    0|0
  • Yav he he ondan

0|0
    0|0
Yükleniyor...