Eğer dini yönden Öldurmenin bir engeli olmasaydı ahiret cehennem korkusu olmasaydı yine de sabredebilirmiydiniz?

Üzerinize gelen sizi daraltan zulmeden insanlara karşı yine de sabredermiydiniz... Açıkçası ben Kasap gibi çok kişiyi keserdim düzeni huzuru bozan zulmedenlere tahammül etmezdim diye düşünüyorum

Güncellemeler:
13gün Kuş kadar ömrümüzde zulmedene huzursuzluk verene insan ne için sabreder ki ya Dini korkularından ya da dünyevi kanunsal cezalardan..

0|0
8|8

En İyi Kız Görüşü

• O zaman dünyada kimse kalmazdı herkesin mutlaka nefret ettiği birileri var çünkü. Ama ben öldürürdüm evet

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• İmkanı yok. Hatta şimdi bile liste dolu çıldırırsam falan arada çıkartacağım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Beni bağlayan bir dinim yok. Vicdan meselesi bu. Eminim benim varlığımdan rahatsız olup beni öldürmek isteyen vardır.

0|0
    0|0
  • Çok şükür kimseyi öldürmek istemedim şimdiye kadar

0|0
    0|0
  • hayatını mahfetmeyi göze alan tez zamanda hapisi boylar

0|0
    0|0
  • sabretmezdik iyiki var bu korku..

0|0
    0|0
  • Yoo direkt öldürürdüm.

0|0
    0|0
  • Hayir tabiki ver pıçağı gitsin. 🔪🔪

0|0
    0|0
  • sabır en iyi şeydir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Dinim yok umurumda bile değil zaten din var diye kötülük yapmıyorsanız sizin içiniz pislik

2|2
    0|0
  • Öldükten sonra dini olarak çekeceğin karşlığı bir kenara bırak dünya hayatı boyunca öldürdüğün insanın anımsamaları, rüyaları, varsayımları vb. birçok şey peşini bırakmayacak. Bunu kaldırabilir mi? yapan kişi. yaparsa dinimizi pekte esas almamıştır zaten..

0|0
    0|0
    • 13gün

Benim yumuşak kalpli aşk dolu knkam😂 empati yapma boş ver sen aşkına odaklan ilgilen sevdiceğinle aşk böceği seni 😂😂😂

• 13gün

Hahaha son zamanlarda duyduğum en güzel iltifat :D Bak bunu yumuşak kalpli sevgi dolu ben söylüyorum :D İşte kızlara bu tarafını göster ki kezbanlar yerine gönlüne göre birini bul ;) O meşgul olunca oyalanacak yer arıyorum napiiimm tabiatım böyle :D

• 13gün

😂😂😂😎😎😎Tamam herkese göstereceğim günlerini

• caydırıcı olan şey Hukuktur.
    bu gün yakalanıp ceza alacağını bilmeyen biri her şeyi yapar.
    kaos ortamlarında cinayetler yağmalar hırsızlıklar durağan zamanlara göre 15-20 kat artar istatistiklerle ispatlanmıştır.
    bizi başkalarına zarar vermekten bizim olmayana tenezzül etmemekten alıkoyan şey vicdanımızdır.
    inançsız insanların şahsa karşı suç işleme oranı çok çok düşüktür. düşündürücü değil mi?

0|0
    0|0
  • Dinsizim. Kimseyi öldürmem.

0|0
    0|0
  • ben hukuğun vereceği cezadan daha çok çekiniyorum

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • Açıkçası ahiretteki cezadan çok şu dünyadaki hapisten korkuyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...