Şiddete gerçekten karşı misiniz? Şiddetle hiçbir şey çözülmez mi gerçekten?

Şiddete karşı misiniz yoksa yeri geldiğinde çok da iyi bir çözümdür diyor musunuz? Mesela suçluları döverek konuşturmak, tecavüzcüleri dövmek, laftan anlamayan sevgilinize veya kız kardeşinize arkadaşlarınıza bulaşan tipleri dövmek vs vs. ?

0|0
1|14

Erkekler Ne Diyor 14

• Hiç bir insan dayakla adam edilemez.. Bugün onu sen döversin, yarın o gelip seni döver, bunun sonu yoktur.. Ya konuşarak çözeceksin, ya da öldüreceksin.. 3. bir alternatifi yoktur.. Bu sebepten tecavüzcüyü de dövsen, tecavüzcü yine aynıdır, dayakla kimseyi korkutamazsın..

1|0
    0|0
  • Yeri gelince çok da güzel çözülür

1|0
    0|0
  • Korkuyla yetismis bir ozguvensiz toplum olur. Yani baskici bir toplum yaratici olur mu? Turkiye Şu an o yuzden gelismiyor. Surekli bir baski yok mu? Toplum yargisi, aile baskisi ve siddet... Siddetin oldugu yerde hicbir sekilde huzur olmaz

1|0
    0|0
  • Dövüscuyum

1|0
    0|0
  • nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir

1|0
    0|0
  • Ben kavga etmem edersemde ya ölürüm ya da öldürürüm.. Onun icin uzaklasirim gergin ortamlardan...

1|0
    0|0
  • karsıyım kadına el kalkmaz ne kdr kotu olsada o kadın

1|0
    0|0
  • Hak edene elbette

1|0
    0|0
  • Kadir abi modu her zaman avantaj sağlar insana ama kime dayak atacağını iyi secmelisin..

0|0
    0|0
  • Konusarak halletmek gerekli Öfke alkol gibidir Bir an gözünü karatır :/ sonrası ise pişmanlık :)

0|0
    0|0
  • Dayak çözüm abi

0|0
    0|0
  • Şiddeti çözüm yolu olarak görüyorum

0|0
    0|0
  • hayır rehabilite daha iyi bir çözüm

0|0
    0|0
  • Şiddet çözüyor kim demişse yalan söylüyor. Mesela Abd biraz şiddet kullanmasa güçsüz olsa kaç kişi tepesine biner. Sınır devletler birbirine saldırmıyorsa karşıdakinin gücünü tam çözememiş demektir. Sana tecavüz girişiminde bılunulmuyorsa şuanda birilerinin şiddetinden korkulduğu için ya devletin ya hapisteki mahkumların ya da babanın şiddet uygulamasından korkulduğu için

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben karşı değilim, erkekler tam dayaklık :D şaka bir yana kişinin bedensel bütünlüğü felan hepsi tırı vırı. Tecavüzcülere, suçlulara müstahak da KADINA ŞİDDETE HAYIR!

1|0
    0|0
Yükleniyor...